Dizaino žurnalas
Dizaino žurnalas
Apšvietimo Paroda Ir Parduotuvė

Light Design Center Speyer, Germany

Apšvietimo Paroda Ir Parduotuvė Gamyklos pastate esantis naujojo „Speyer“ šviesos centro salonas turėjo būti suprojektuotas kaip parodų erdvė, konsultacijų zona ir susitikimų vieta. Čia reikėjo sukurti rėmą, sukuriantį interjero dizaino sinergijos efektus, atsižvelgiant į visas naujausias šviesos tendencijas, technologijas ir šviesos dizainus. Sudėtinga jo struktūra buvo sukurti visos šviesos parodos stuburą, tačiau tuo pat metu niekada neužgožė eksponuojamų apšvietimo objektų prioriteto. Tam tikslui gamta įkvėpė vienijančią formą: „twister“, gamtos reiškinys su nematomomis jėgomis ...

Projekto pavadinimas : Light Design Center Speyer, Germany, Dizainerių vardas : Peter Stasek, Kliento vardas : Light Center Speyer.

Light Design Center Speyer, Germany Apšvietimo Paroda Ir Parduotuvė

Šis puikus dizainas yra bronzinio dizaino apdovanojimo laimėtojas architektūros, pastatų ir konstrukcijų projektavimo konkurse. Neabejotinai turėtumėte pamatyti bronzos apdovanojimą pelniusį dizainerių dizaino portfelį, kad atrastumėte daugybę kitų naujų, novatoriškų, originalių ir kūrybingų architektūros, pastatų ir konstrukcijų projektavimo darbų.

Dienos dizainas

Nuostabus dizainas. Geras dizainas. Geriausias dizainas.

Geri dizainai sukuria vertę visuomenei. Kasdien pristatome specialų dizaino projektą, kuris demonstruoja dizaino kompetenciją. Šiandien mums malonu pristatyti apdovanojimus pelniusį dizainą, kuris daro teigiamą įspūdį. Kasdien pristatysime daugiau puikių ir įkvepiančių dizainų. Būtinai apsilankykite pas mus kasdien, kad galėtumėte pasidžiaugti naujais geriausio dizaino gaminiais ir didžiausių dizainerių projektais visame pasaulyje.