Dizaino žurnalas
Dizaino žurnalas
Stalas

Baboor Dawar Line

Stalas Siekdamas peržengti normalumo ribas ir amžinai mėgindamas maišyti istorinį Egipto paveldą su šiuolaikinėmis dizaino priemonėmis, pateiktomis medžiagose ir apdailoje, šį išskirtinį kūrinį „Baboor“ įkvėpė tradicinė „Primuso viryklė“, kuri buvo privaloma įranga daugiau nei šimtmetį ir vis dar yra plačiai naudojamas kaimo vietovėse. Tai primena vieną iš daugelio daiktų, kurie kadaise buvo prestižinė prekė ir laikui bėgant užtemdė išnykimą į senovę. Bet kuris daiktas gali būti pagrindinis kūrinys, kurį vieną kartą matėme su menine vizija.

Projekto pavadinimas : Baboor Dawar Line, Dizainerių vardas : Dalia Sadany, Kliento vardas : Dezines Dalia Sadany Creations.

 Baboor Dawar Line Stalas

Šis geras dizainas yra dizaino apdovanojimo laureatas pakuočių dizaino konkurse. Neabejotinai turėtumėte pamatyti apdovanojimus pelniusių dizainerių dizaino portfelį, kad atrastumėte daugybę kitų naujų, inovatyvių, originalių ir kūrybingų pakuočių dizaino darbų.

Dienos dizainas

Nuostabus dizainas. Geras dizainas. Geriausias dizainas.

Geri dizainai sukuria vertę visuomenei. Kasdien pristatome specialų dizaino projektą, kuris demonstruoja dizaino kompetenciją. Šiandien mums malonu pristatyti apdovanojimus pelniusį dizainą, kuris daro teigiamą įspūdį. Kasdien pristatysime daugiau puikių ir įkvepiančių dizainų. Būtinai apsilankykite pas mus kasdien, kad galėtumėte pasidžiaugti naujais geriausio dizaino gaminiais ir didžiausių dizainerių projektais visame pasaulyje.