Dizaino žurnalas
Dizaino žurnalas
Kruizinė Jachta

WAVE CATAMARAN

Kruizinė Jachta Galvodami apie jūrą kaip nepertraukiamo judėjimo pasaulį, mes paėmėme „bangą“ kaip jos simbolį. Pradėję nuo šios idėjos, mes modeliuodavome korpusų linijas, kurios tarsi susitrauktų, kad nusilenktų. Antrasis projekto idėjos pagrindas yra gyvenamojo ploto koncepcija, kurią norėjome nupiešti tam tikru tęstinumu tarp interjero ir eksterjero. Pro didelius stiklinius langus matome beveik 360 laipsnių vaizdą, kuris leidžia vizualiai tęsti išorę. Ne tik per dideles stiklines duris lauko erdvėse numatoma gyvybė. Arka. Visintinas / Arch. Foytik

Projekto pavadinimas : WAVE CATAMARAN, Dizainerių vardas : Roberta Visintin, Kliento vardas : Dream Yacht Design.

WAVE CATAMARAN Kruizinė Jachta

Šis nuostabus dizainas yra sidabro dizaino apdovanojimo laimėtojas mados, drabužių ir drabužių dizaino konkurse. Neabejotinai turėtumėte pamatyti sidabro apdovanojimus pelniusių dizainerių dizaino portfelį, kad atrastumėte daugybę kitų naujų, novatoriškų, originalių ir kūrybingų mados, drabužių ir drabužių dizaino darbų.

Dienos dizainas

Nuostabus dizainas. Geras dizainas. Geriausias dizainas.

Geri dizainai sukuria vertę visuomenei. Kasdien pristatome specialų dizaino projektą, kuris demonstruoja dizaino kompetenciją. Šiandien mums malonu pristatyti apdovanojimus pelniusį dizainą, kuris daro teigiamą įspūdį. Kasdien pristatysime daugiau puikių ir įkvepiančių dizainų. Būtinai apsilankykite pas mus kasdien, kad galėtumėte pasidžiaugti naujais geriausio dizaino gaminiais ir didžiausių dizainerių projektais visame pasaulyje.