Dizaino žurnalas
Dizaino žurnalas
Fotelis

The Monroe Chair

Fotelis Ryški elegancija, idėjos paprastumas, jaukus, suprojektuotas atsižvelgiant į tvarumą. „Monroe“ kėdė yra bandymas smarkiai supaprastinti fotelio gamybos procesą. Išnaudojamas CNC technologijų potencialas pakartotinai iškirpti plokščią elementą iš MDF, šie elementai yra išleidžiami aplink centrinę ašį, kad suformuotų kompleksiškai išlenktą fotelį. Užpakalinė koja pamažu pereina į atlošą, o porankis į priekinę koją, sukurdamas savitą estetiką, kurią visiškai apibūdina gamybos proceso paprastumas.

Projekto pavadinimas : The Monroe Chair, Dizainerių vardas : Alexander White, Kliento vardas : .

The Monroe Chair Fotelis

Šis puikus dizainas yra aukso dizaino apdovanojimo laureatas apšvietimo gaminiuose ir apšvietimo projektų dizaino konkurse. Neabejotinai turėtumėte pamatyti auksinius apdovanojimus pelniusių dizainerių dizaino portfelį, norėdami atrasti daugybę kitų naujų, inovatyvių, originalių ir kūrybingų apšvietimo produktų bei apšvietimo projektų dizaino darbų.

Dienos dizainas

Nuostabus dizainas. Geras dizainas. Geriausias dizainas.

Geri dizainai sukuria vertę visuomenei. Kasdien pristatome specialų dizaino projektą, kuris demonstruoja dizaino kompetenciją. Šiandien mums malonu pristatyti apdovanojimus pelniusį dizainą, kuris daro teigiamą įspūdį. Kasdien pristatysime daugiau puikių ir įkvepiančių dizainų. Būtinai apsilankykite pas mus kasdien, kad galėtumėte pasidžiaugti naujais geriausio dizaino gaminiais ir didžiausių dizainerių projektais visame pasaulyje.