Dizaino žurnalas
Dizaino žurnalas
Spintelė

Deco

Spintelė Viena spintelė kabo virš kitos. Labai unikalus dizainas, leidžiantis baldams neužpildyti vietos, nes dėžės nestovi ant grindų, o pakabinamos. Tai labai patogu naudoti, nes dėžutės buvo suskirstytos į grupes ir tokiu būdu tai bus labai patogu vartotojui. Medžiagų spalva gali skirtis.

Projekto pavadinimas : Deco, Dizainerių vardas : Viktor Kovtun, Kliento vardas : Xo-Xo-L design.

Deco Spintelė

Šis nuostabus dizainas yra sidabro dizaino apdovanojimo laimėtojas mados, drabužių ir drabužių dizaino konkurse. Neabejotinai turėtumėte pamatyti sidabro apdovanojimus pelniusių dizainerių dizaino portfelį, kad atrastumėte daugybę kitų naujų, novatoriškų, originalių ir kūrybingų mados, drabužių ir drabužių dizaino darbų.

Dienos dizainas

Nuostabus dizainas. Geras dizainas. Geriausias dizainas.

Geri dizainai sukuria vertę visuomenei. Kasdien pristatome specialų dizaino projektą, kuris demonstruoja dizaino kompetenciją. Šiandien mums malonu pristatyti apdovanojimus pelniusį dizainą, kuris daro teigiamą įspūdį. Kasdien pristatysime daugiau puikių ir įkvepiančių dizainų. Būtinai apsilankykite pas mus kasdien, kad galėtumėte pasidžiaugti naujais geriausio dizaino gaminiais ir didžiausių dizainerių projektais visame pasaulyje.