Dizaino žurnalas
Dizaino žurnalas
Gyvenamoji Vieta

Cheung's Residence

Gyvenamoji Vieta Gyvenamoji vieta suprojektuota atsižvelgiant į paprastumą, atvirumą ir natūralią šviesą. Pastato pėdsakas atspindi esamos teritorijos suvaržymą, o oficiali išraiška turi būti švari ir paprasta. Šiaurinėje pastato pusėje yra prieškambaris ir balkonas, apšviečiantys įėjimą ir valgomojo zoną. Stumdomi langai yra pastato pietiniame gale, kur svetainė ir virtuvė turi maksimalų natūralų apšvietimą ir suteikia erdvės lankstumą. Visame pastate siūlomi stoglangiai, kurie dar labiau sustiprina dizaino idėjas.

Projekto pavadinimas : Cheung's Residence, Dizainerių vardas : Yu-Ngok Lo, Kliento vardas : YNL Design.

Cheung's Residence Gyvenamoji Vieta

Šis puikus dizainas yra aukso dizaino apdovanojimo laureatas apšvietimo gaminiuose ir apšvietimo projektų dizaino konkurse. Neabejotinai turėtumėte pamatyti auksinius apdovanojimus pelniusių dizainerių dizaino portfelį, norėdami atrasti daugybę kitų naujų, inovatyvių, originalių ir kūrybingų apšvietimo produktų bei apšvietimo projektų dizaino darbų.

Dienos dizainas

Nuostabus dizainas. Geras dizainas. Geriausias dizainas.

Geri dizainai sukuria vertę visuomenei. Kasdien pristatome specialų dizaino projektą, kuris demonstruoja dizaino kompetenciją. Šiandien mums malonu pristatyti apdovanojimus pelniusį dizainą, kuris daro teigiamą įspūdį. Kasdien pristatysime daugiau puikių ir įkvepiančių dizainų. Būtinai apsilankykite pas mus kasdien, kad galėtumėte pasidžiaugti naujais geriausio dizaino gaminiais ir didžiausių dizainerių projektais visame pasaulyje.