Dizaino žurnalas
Dizaino žurnalas
Laikinas Informacijos Centras

Temporary Information Pavilion

Laikinas Informacijos Centras Projektas yra mišrus laikinas paviljonas Trafalgare, Londone, skirtas įvairioms funkcijoms ir renginiams. Siūlomoje struktūroje pabrėžiama „laikinumo“ sąvoka, panaudojant perdirbamus gabenimo konteinerius kaip pagrindinę statybinę medžiagą. Jo metalinis pobūdis yra skirtas užmegzti kontrastingus ryšius su esamu pastatu, sustiprinančiu pereinamąjį idėjos pobūdį. Be to, formali pastato išraiška yra sutvarkyta ir išdėstyta atsitiktine tvarka, sukuriant laikiną orientyrą vietoje, kad patrauktų vaizdinę sąveiką per trumpą pastato eksploatavimo laiką.

Projekto pavadinimas : Temporary Information Pavilion, Dizainerių vardas : Yu-Ngok Lo, Kliento vardas : YNL Design.

Temporary Information Pavilion Laikinas Informacijos Centras

Šis puikus dizainas yra aukso dizaino apdovanojimo laureatas apšvietimo gaminiuose ir apšvietimo projektų dizaino konkurse. Neabejotinai turėtumėte pamatyti auksinius apdovanojimus pelniusių dizainerių dizaino portfelį, norėdami atrasti daugybę kitų naujų, inovatyvių, originalių ir kūrybingų apšvietimo produktų bei apšvietimo projektų dizaino darbų.

Dienos dizainas

Nuostabus dizainas. Geras dizainas. Geriausias dizainas.

Geri dizainai sukuria vertę visuomenei. Kasdien pristatome specialų dizaino projektą, kuris demonstruoja dizaino kompetenciją. Šiandien mums malonu pristatyti apdovanojimus pelniusį dizainą, kuris daro teigiamą įspūdį. Kasdien pristatysime daugiau puikių ir įkvepiančių dizainų. Būtinai apsilankykite pas mus kasdien, kad galėtumėte pasidžiaugti naujais geriausio dizaino gaminiais ir didžiausių dizainerių projektais visame pasaulyje.