Dizaino žurnalas
Dizaino žurnalas
Baldai, Kurie Transformuojasi,

Ludovico

Baldai, Kurie Transformuojasi, Tai, kaip taupoma vieta, yra gana originali - dvi kėdės visiškai paslėptos stalčiaus viduje. Įdėdami į pagrindinius baldus, jūs nesuprantate, kad stalčiai iš tikrųjų yra dvi atskiros kėdės. Taip pat galite turėti stalą, kuris gali būti naudojamas kaip stalas, kai jis išimamas iš pagrindinės konstrukcijos. Pagrindinę struktūrą sudaro keturi stalčiai ir skyrius virš viršutinio stalčiaus, kuriame galite laikyti daug daiktų. Pagrindinė šiems baldams naudojama medžiaga, beign eucaliptus fingerjoint, yra ekologiška, neįtikėtinai atspari, kieta ir turi labai stiprų vaizdą.

Projekto pavadinimas : Ludovico, Dizainerių vardas : Claudio Sibille, Kliento vardas : Sibille.

Ludovico Baldai, Kurie Transformuojasi,

Šis nuostabus dizainas yra sidabro dizaino apdovanojimo laimėtojas mados, drabužių ir drabužių dizaino konkurse. Neabejotinai turėtumėte pamatyti sidabro apdovanojimus pelniusių dizainerių dizaino portfelį, kad atrastumėte daugybę kitų naujų, novatoriškų, originalių ir kūrybingų mados, drabužių ir drabužių dizaino darbų.

Dienos dizainas

Nuostabus dizainas. Geras dizainas. Geriausias dizainas.

Geri dizainai sukuria vertę visuomenei. Kasdien pristatome specialų dizaino projektą, kuris demonstruoja dizaino kompetenciją. Šiandien mums malonu pristatyti apdovanojimus pelniusį dizainą, kuris daro teigiamą įspūdį. Kasdien pristatysime daugiau puikių ir įkvepiančių dizainų. Būtinai apsilankykite pas mus kasdien, kad galėtumėte pasidžiaugti naujais geriausio dizaino gaminiais ir didžiausių dizainerių projektais visame pasaulyje.