Dizaino žurnalas
Dizaino žurnalas
46 Colių Televizorius, Palaikantis Hd Transliaciją,

V TV - 46120

46 Colių Televizorius, Palaikantis Hd Transliaciją, Įkvėptas iš blizgančių atspindinčių paviršių ir veidrodinių efektų. Priekinis užpakalinis gaubtas pagamintas iš plastiko įpurškimo technologijos. Vidurinė dalis pagaminta iš lakštinio metalo liejimo. Atraminis stovas yra specialiai suprojektuotas iš stiklo, nudažyto iš nugaros, ir permatomas kaklas su chromu padengta žiedo detale. Ant paviršių naudojamas blizgesio lygis buvo pasiektas naudojant specialius dažymo procesus.

Projekto pavadinimas : V TV - 46120, Dizainerių vardas : Vestel ID Team, Kliento vardas : .

V TV - 46120 46 Colių Televizorius, Palaikantis Hd Transliaciją,

Šis nuostabus dizainas yra sidabro dizaino apdovanojimo laimėtojas mados, drabužių ir drabužių dizaino konkurse. Neabejotinai turėtumėte pamatyti sidabro apdovanojimus pelniusių dizainerių dizaino portfelį, kad atrastumėte daugybę kitų naujų, novatoriškų, originalių ir kūrybingų mados, drabužių ir drabužių dizaino darbų.

Dienos dizainas

Nuostabus dizainas. Geras dizainas. Geriausias dizainas.

Geri dizainai sukuria vertę visuomenei. Kasdien pristatome specialų dizaino projektą, kuris demonstruoja dizaino kompetenciją. Šiandien mums malonu pristatyti apdovanojimus pelniusį dizainą, kuris daro teigiamą įspūdį. Kasdien pristatysime daugiau puikių ir įkvepiančių dizainų. Būtinai apsilankykite pas mus kasdien, kad galėtumėte pasidžiaugti naujais geriausio dizaino gaminiais ir didžiausių dizainerių projektais visame pasaulyje.