Dizaino žurnalas
Dizaino žurnalas
47 Colių Televizorius, Palaikantis Hd Transliaciją,

Triump

47 Colių Televizorius, Palaikantis Hd Transliaciją, Konstruktyvistinis požiūris, skatinantis glotnumo jausmą, tvarkingi kraštai, buvo mūsų įkvėpėjas. Dizaineris norėjo pagyvinti įprastus ir vaizdinius žiūrovų pojūčius iliuzijomis, sukurtomis iš skirtingų medžiagų, tokių kaip stiklas, lakštinis metalas, chromu padengti paviršiai ir balta šviesa.

Projekto pavadinimas : Triump, Dizainerių vardas : Vestel ID Team, Kliento vardas : .

Triump 47 Colių Televizorius, Palaikantis Hd Transliaciją,

Šis puikus dizainas yra aukso dizaino apdovanojimo laureatas apšvietimo gaminiuose ir apšvietimo projektų dizaino konkurse. Neabejotinai turėtumėte pamatyti auksinius apdovanojimus pelniusių dizainerių dizaino portfelį, norėdami atrasti daugybę kitų naujų, inovatyvių, originalių ir kūrybingų apšvietimo produktų bei apšvietimo projektų dizaino darbų.

Dienos dizainas

Nuostabus dizainas. Geras dizainas. Geriausias dizainas.

Geri dizainai sukuria vertę visuomenei. Kasdien pristatome specialų dizaino projektą, kuris demonstruoja dizaino kompetenciją. Šiandien mums malonu pristatyti apdovanojimus pelniusį dizainą, kuris daro teigiamą įspūdį. Kasdien pristatysime daugiau puikių ir įkvepiančių dizainų. Būtinai apsilankykite pas mus kasdien, kad galėtumėte pasidžiaugti naujais geriausio dizaino gaminiais ir didžiausių dizainerių projektais visame pasaulyje.