Dizaino žurnalas
Dizaino žurnalas
Marškinių Pakuotė

EcoPack

Marškinių Pakuotė Ši marškinių pakuotė išsiskiria iš įprastos pakuotės, nenaudodama jokio plastiko. Naudojant esamą atliekų srautą ir gamybos procesą, šį produktą ne tik labai paprasta gaminti, bet ir labai paprasta utilizuoti, nes pirminė medžiaga kompostuojama iki nieko. Pirmiausia gaminį galima suspausti, o tada atpažinti su įmonės prekės ženklu, naudojant pjaustymą ir spausdinimą, kad būtų sukurtas unikalus struktūrinis produktas, kuris atrodo ir jaučiasi labai skirtingas ir įdomus. Estetika ir vartotojo sąsaja buvo vertinama taip pat aukštai, kaip ir produkto tvarumas.

Projekto pavadinimas : EcoPack, Dizainerių vardas : Liam Alexander Ward, Kliento vardas : Quantum Clothing.

EcoPack Marškinių Pakuotė

Šis nuostabus dizainas yra sidabro dizaino apdovanojimo laimėtojas mados, drabužių ir drabužių dizaino konkurse. Neabejotinai turėtumėte pamatyti sidabro apdovanojimus pelniusių dizainerių dizaino portfelį, kad atrastumėte daugybę kitų naujų, novatoriškų, originalių ir kūrybingų mados, drabužių ir drabužių dizaino darbų.

Dienos dizainas

Nuostabus dizainas. Geras dizainas. Geriausias dizainas.

Geri dizainai sukuria vertę visuomenei. Kasdien pristatome specialų dizaino projektą, kuris demonstruoja dizaino kompetenciją. Šiandien mums malonu pristatyti apdovanojimus pelniusį dizainą, kuris daro teigiamą įspūdį. Kasdien pristatysime daugiau puikių ir įkvepiančių dizainų. Būtinai apsilankykite pas mus kasdien, kad galėtumėte pasidžiaugti naujais geriausio dizaino gaminiais ir didžiausių dizainerių projektais visame pasaulyje.