Dizaino žurnalas
Dizaino žurnalas
Kėdė

Two in One

Kėdė Manau, kad papuošalų iš plastiko ir faneros (medžio) derinys yra labai perspektyvus. Šios kėdės idėjos ir konstrukcijos pagrindas yra arkinis pasagas. Arkinis pasagas gali būti bet kokios spalvos, tačiau jį privaloma sutvirtinti dviem poromis plieninių strypų, nes neigiamas priekinių kojų nuolydis sukuria papildomą momentą, o dėl šios priežasties - papildomą apkrovą. Kėdės užpakalinė dalis gali būti pagaminta iš faneros ir naudojama skaitmeniniu būdu valdomoje mašinoje. Užpakalinė ir priekinė dalys gali būti gaminamos atskirai, tada klijuojamos (ant kaiščių) arba surinktos

Projekto pavadinimas : Two in One, Dizainerių vardas : Viktor Kovtun, Kliento vardas : Xo-Xo-L design.

Two in One Kėdė

Šis geras dizainas yra dizaino apdovanojimo laureatas pakuočių dizaino konkurse. Neabejotinai turėtumėte pamatyti apdovanojimus pelniusių dizainerių dizaino portfelį, kad atrastumėte daugybę kitų naujų, inovatyvių, originalių ir kūrybingų pakuočių dizaino darbų.

Dienos dizainas

Nuostabus dizainas. Geras dizainas. Geriausias dizainas.

Geri dizainai sukuria vertę visuomenei. Kasdien pristatome specialų dizaino projektą, kuris demonstruoja dizaino kompetenciją. Šiandien mums malonu pristatyti apdovanojimus pelniusį dizainą, kuris daro teigiamą įspūdį. Kasdien pristatysime daugiau puikių ir įkvepiančių dizainų. Būtinai apsilankykite pas mus kasdien, kad galėtumėte pasidžiaugti naujais geriausio dizaino gaminiais ir didžiausių dizainerių projektais visame pasaulyje.