Dizaino žurnalas
Dizaino žurnalas
Laisvų Rankų Pokalbis

USB Speaker and Mic

Laisvų Rankų Pokalbis DIXIX USB garsiakalbis ir mikrofonas yra sukurtas pagal savo funkcijas. Mikrofoninis garsiakalbis yra idealus pokalbiui laisvų rankų įranga per internetą, mikrofonas nukreiptas tiesiai į jus, kad aiškiai perduotumėte savo balsą gavėjui, o garsiakalbis skleis garsą iš asmens, su kuriuo bendraujate.

Projekto pavadinimas : USB Speaker and Mic, Dizainerių vardas : Yen Lau, Kliento vardas : Dixix International Ltd..

USB Speaker and Mic Laisvų Rankų Pokalbis

Šis puikus dizainas yra aukso dizaino apdovanojimo laureatas apšvietimo gaminiuose ir apšvietimo projektų dizaino konkurse. Neabejotinai turėtumėte pamatyti auksinius apdovanojimus pelniusių dizainerių dizaino portfelį, norėdami atrasti daugybę kitų naujų, inovatyvių, originalių ir kūrybingų apšvietimo produktų bei apšvietimo projektų dizaino darbų.

Dienos dizainas

Nuostabus dizainas. Geras dizainas. Geriausias dizainas.

Geri dizainai sukuria vertę visuomenei. Kasdien pristatome specialų dizaino projektą, kuris demonstruoja dizaino kompetenciją. Šiandien mums malonu pristatyti apdovanojimus pelniusį dizainą, kuris daro teigiamą įspūdį. Kasdien pristatysime daugiau puikių ir įkvepiančių dizainų. Būtinai apsilankykite pas mus kasdien, kad galėtumėte pasidžiaugti naujais geriausio dizaino gaminiais ir didžiausių dizainerių projektais visame pasaulyje.