Dizaino žurnalas
Dizaino žurnalas
„Roadshow“ Paroda

Boom

„Roadshow“ Paroda Tai yra madingo mados prekės ženklo parodos Kinijoje parodų dizaino projektas. Šios parodos tema pabrėžiama jaunimo galimybė stilizuoti savo įvaizdį ir simbolizuojamas sprogstamasis triukšmas, kurį šis viešas parodos renginys sukėlė. Zigzago forma buvo naudojama kaip pagrindinis vaizdinis elementas, tačiau skirtingose konfigūracijose ji buvo naudojama kabinose skirtinguose miestuose. Parodų kabinų struktūra buvo gamykloje pagaminta ir vietoje sumontuota iš „dalių rinkinio“. Kai kurios dalys gali būti pakartotinai panaudotos arba perkonfigūruotos, kad būtų sukurtas naujas stendo dizainas kitoje parodos stotelėje.

Projekto pavadinimas : Boom, Dizainerių vardas : Lam Wai Ming, Kliento vardas : PMTD Ltd..

Boom „Roadshow“ Paroda

Šis nuostabus dizainas yra sidabro dizaino apdovanojimo laimėtojas mados, drabužių ir drabužių dizaino konkurse. Neabejotinai turėtumėte pamatyti sidabro apdovanojimus pelniusių dizainerių dizaino portfelį, kad atrastumėte daugybę kitų naujų, novatoriškų, originalių ir kūrybingų mados, drabužių ir drabužių dizaino darbų.

Dienos dizainas

Nuostabus dizainas. Geras dizainas. Geriausias dizainas.

Geri dizainai sukuria vertę visuomenei. Kasdien pristatome specialų dizaino projektą, kuris demonstruoja dizaino kompetenciją. Šiandien mums malonu pristatyti apdovanojimus pelniusį dizainą, kuris daro teigiamą įspūdį. Kasdien pristatysime daugiau puikių ir įkvepiančių dizainų. Būtinai apsilankykite pas mus kasdien, kad galėtumėte pasidžiaugti naujais geriausio dizaino gaminiais ir didžiausių dizainerių projektais visame pasaulyje.