Dizaino žurnalas
Dizaino žurnalas
Biuras

White Paper

Biuras Drobę primenantis interjeras materializuoja erdvę dizainerių kūrybiniam indėliui ir sukuria daugybės dizaino proceso parodų galimybes. Vykdant kiekvieną projektą, sienos ir lentos yra padengtos tyrimais, dizaino eskizais ir pristatymais, užrašant kiekvieno dizaino raidą ir tapant dizainerio dienoraščiu. Baltos grindys ir žalvarinės durys, unikaliai ir drąsiai naudojamos tvirtam kasdieniam naudojimui, renka darbuotojų ir klientų pėdsakus ir pirštų atspaudus, liudijančius įmonės augimą.

Projekto pavadinimas : White Paper, Dizainerių vardas : Lam Wai Ming, Kliento vardas : Design Systems Ltd..

White Paper Biuras

Šis nuostabus dizainas yra sidabro dizaino apdovanojimo laimėtojas mados, drabužių ir drabužių dizaino konkurse. Neabejotinai turėtumėte pamatyti sidabro apdovanojimus pelniusių dizainerių dizaino portfelį, kad atrastumėte daugybę kitų naujų, novatoriškų, originalių ir kūrybingų mados, drabužių ir drabužių dizaino darbų.

Dienos dizainas

Nuostabus dizainas. Geras dizainas. Geriausias dizainas.

Geri dizainai sukuria vertę visuomenei. Kasdien pristatome specialų dizaino projektą, kuris demonstruoja dizaino kompetenciją. Šiandien mums malonu pristatyti apdovanojimus pelniusį dizainą, kuris daro teigiamą įspūdį. Kasdien pristatysime daugiau puikių ir įkvepiančių dizainų. Būtinai apsilankykite pas mus kasdien, kad galėtumėte pasidžiaugti naujais geriausio dizaino gaminiais ir didžiausių dizainerių projektais visame pasaulyje.