Dizaino žurnalas
Dizaino žurnalas
Uv Sterilizatorius

Sun Waves

Uv Sterilizatorius SunWaves yra sterilizatorius, galintis pašalinti mikrobus, pelėsius, bakterijas ir virusus vos per 8 sekundes. Sukurta sunaikinti bakterijų kiekį ant paviršių, tokių kaip kavos puodeliai ar lėkštės. „SunWaves“ buvo išrastas turint omenyje sunkią padėtį COVID-19 metais, kad padėtų jums saugiai mėgautis tokiu gestu kaip arbatos gėrimas kavinėje. Jis gali būti naudojamas tiek profesionalioje, tiek namų aplinkoje, nes paprastu judesiu per labai trumpą laiką sterilizuojasi per UV-C šviesą, kuri ilgai tarnauja ir reikalauja minimalios priežiūros, taip pat padeda sumažinti vienkartinių medžiagų kiekį.

Projekto pavadinimas : Sun Waves, Dizainerių vardas : Giuseppe Santacroce, Kliento vardas : C.O.L.D.A.P. SRL.

Sun Waves Uv Sterilizatorius

Šis puikus dizainas yra bronzinio dizaino apdovanojimo laimėtojas architektūros, pastatų ir konstrukcijų projektavimo konkurse. Neabejotinai turėtumėte pamatyti bronzos apdovanojimą pelniusį dizainerių dizaino portfelį, kad atrastumėte daugybę kitų naujų, novatoriškų, originalių ir kūrybingų architektūros, pastatų ir konstrukcijų projektavimo darbų.

Dienos dizainas

Nuostabus dizainas. Geras dizainas. Geriausias dizainas.

Geri dizainai sukuria vertę visuomenei. Kasdien pristatome specialų dizaino projektą, kuris demonstruoja dizaino kompetenciją. Šiandien mums malonu pristatyti apdovanojimus pelniusį dizainą, kuris daro teigiamą įspūdį. Kasdien pristatysime daugiau puikių ir įkvepiančių dizainų. Būtinai apsilankykite pas mus kasdien, kad galėtumėte pasidžiaugti naujais geriausio dizaino gaminiais ir didžiausių dizainerių projektais visame pasaulyje.