Dizaino žurnalas
Dizaino žurnalas
Laipiojimo Bokštas

Wisdom Path

Laipiojimo Bokštas Neveikiantį vandens bokštą dirbtuvių vadovybė nusprendė rekonstruoti ir tapti laipiojimo siena. Būdamas aukščiausias taškas aplink jį, gerai matosi dirbtuvės išorėje. Iš jo atsiveria vaizdingas vaizdas į Senežo ežerą, dirbtuvių teritoriją ir pušyną. Baigę studijas, studentai dalyvauja iškilmingame laipiojime į patį bokšto viršų ir yra apžvalgos taškas. Spiralinis judėjimas aplink bokštą yra patirties įgijimo proceso simbolis. O aukščiausias taškas yra gyvenimo patirties simbolis, kuris ilgainiui virsta išminties akmeniu.

Projekto pavadinimas : Wisdom Path, Dizainerių vardas : Dmitry Kudinov, Kliento vardas : Senezh Management Workshop.

Wisdom Path Laipiojimo Bokštas

Šis nuostabus dizainas yra sidabro dizaino apdovanojimo laimėtojas mados, drabužių ir drabužių dizaino konkurse. Neabejotinai turėtumėte pamatyti sidabro apdovanojimus pelniusių dizainerių dizaino portfelį, kad atrastumėte daugybę kitų naujų, novatoriškų, originalių ir kūrybingų mados, drabužių ir drabužių dizaino darbų.

Dienos dizainas

Nuostabus dizainas. Geras dizainas. Geriausias dizainas.

Geri dizainai sukuria vertę visuomenei. Kasdien pristatome specialų dizaino projektą, kuris demonstruoja dizaino kompetenciją. Šiandien mums malonu pristatyti apdovanojimus pelniusį dizainą, kuris daro teigiamą įspūdį. Kasdien pristatysime daugiau puikių ir įkvepiančių dizainų. Būtinai apsilankykite pas mus kasdien, kad galėtumėte pasidžiaugti naujais geriausio dizaino gaminiais ir didžiausių dizainerių projektais visame pasaulyje.