Dizaino žurnalas
Dizaino žurnalas
Interjero Dizainas

Gray and Gold

Interjero Dizainas Pilka spalva laikoma nuobodi. Tačiau šiandien ši spalva yra tokia, kokia būdinga tokiems stiliams kaip palėpė, minimalizmas ir aukštosios technologijos. Pilka spalva teikia pirmenybę privatumui, šiek tiek ramybės ir poilsio. Tai dažniausiai kviečia tuos, kurie dirba su žmonėmis arba užsiima pažintiniais poreikiais, kaip bendrą interjero spalvą. Sienos, lubos, baldai, užuolaidos ir grindys yra pilkos spalvos. Tik pilkos spalvos atspalviai ir sodrumas skiriasi. Auksą papildė papildomos detalės ir aksesuarai. Jį pabrėžia paveikslo rėmelis.

Projekto pavadinimas : Gray and Gold, Dizainerių vardas : Sergei Savateev, Kliento vardas : SAVATEEV.DESIGN.

Gray and Gold Interjero Dizainas

Šis nuostabus dizainas yra sidabro dizaino apdovanojimo laimėtojas mados, drabužių ir drabužių dizaino konkurse. Neabejotinai turėtumėte pamatyti sidabro apdovanojimus pelniusių dizainerių dizaino portfelį, kad atrastumėte daugybę kitų naujų, novatoriškų, originalių ir kūrybingų mados, drabužių ir drabužių dizaino darbų.

Dienos dizainas

Nuostabus dizainas. Geras dizainas. Geriausias dizainas.

Geri dizainai sukuria vertę visuomenei. Kasdien pristatome specialų dizaino projektą, kuris demonstruoja dizaino kompetenciją. Šiandien mums malonu pristatyti apdovanojimus pelniusį dizainą, kuris daro teigiamą įspūdį. Kasdien pristatysime daugiau puikių ir įkvepiančių dizainų. Būtinai apsilankykite pas mus kasdien, kad galėtumėte pasidžiaugti naujais geriausio dizaino gaminiais ir didžiausių dizainerių projektais visame pasaulyje.