Dizaino žurnalas
Dizaino žurnalas
Mobiliųjų Žaidimų Ekrano Apsauga

Game Shield

Mobiliųjų Žaidimų Ekrano Apsauga „Monifilm's Game Shield“ yra 9H grūdinto stiklo ekrano apsauga, skirta 5G mobiliųjų įrenginių ERA. Jis yra optimizuotas intensyviam ir ilgalaikiam ekrano žiūrėjimui, nes itin sklandus ekranas yra tik 0,08 mikrometro šiurkštumo, kad vartotojas galėtų perbraukti ir liesti optimaliu greičiu ir tikslumu, todėl jis idealiai tinka žaidimams mobiliesiems ir pramogoms. Jis taip pat užtikrina 92,5 procentų pralaidumo ekrano aiškumą su „Zero Red Sparkling“ ir kitomis akių apsaugos funkcijomis, tokiomis kaip „Anti-Blue Light“ ir „Anti-Glare“, kad būtų patogu žiūrėti ilgą laiką. Game Shield gali būti sukurtas tiek Apple iPhone, tiek Android telefonams.

Bėgiko Medaliai

Riga marathon 2020

Bėgiko Medaliai Rygos tarptautinio maratono trasos 30-mečio medalis yra simbolinės formos, jungiančios du tiltus. Be galo nenutrūkstamas vaizdas, kurį vaizduoja 3D lenktas paviršius, yra sukurtas penkiais dydžiais, atsižvelgiant į medalio ridą, pavyzdžiui, viso maratono ir pusės maratono. Apdaila yra matinė bronza, o medalio gale išgraviruotas turnyro pavadinimas ir rida. Juostelė sudaryta iš Rygos miesto spalvų, su gradacijomis ir tradiciniais latviškais raštais šiuolaikiniuose raštuose.

Dizaino Renginių Programa

Russian Design Pavilion

Dizaino Renginių Programa parodos, dizaino konkursai, dirbtuvės, švietimo dizaino konsultacijos ir leidybos projektai, skirti reklamuoti rusų dizainerius ir prekės ženklus užsienyje. Mūsų veikla skatina rusiškai kalbančius dizainerius tobulinti savo žinias ir įgūdžius vykdant tarptautinius projektus ir padeda suprasti jų vaidmenį dizaino bendruomenėje, kaip skatinti ir skatinti savo gaminių konkurencingumą bei kurti tikras naujoves.

Švietimo Ir Mokymo Priemonė

Corporate Mandala

Švietimo Ir Mokymo Priemonė Firmos mandala yra visiškai nauja švietimo ir mokymo priemonė. Tai novatoriška ir unikali senovės mandalos principo ir firminio identiteto integracija, skirta sustiprinti komandinį darbą ir bendrus verslo rezultatus. Be to, tai yra naujas įmonės firminės tapatybės elementas. Firmos mandala yra grupinė komandos veikla arba vadovo individuali veikla. Jis yra sukurtas konkrečiai įmonei ir yra laisvai ir intuityviai nuspalvintas komandos ar individualių spalvų, kur kiekvienas gali pasirinkti bet kurią spalvą ar lauką.

Nešiojamasis Ultragarsinis Trūkumų Detektorius

Prisma

Nešiojamasis Ultragarsinis Trūkumų Detektorius „Prisma“ yra skirta neinvaziniams medžiagų bandymams ekstremaliausiose aplinkose. Tai yra pirmasis detektorius, kuriame įdiegtas patobulintas realaus laiko vaizdavimas ir 3D nuskaitymas, todėl klaidų aiškinimas yra daug lengvesnis ir sutrumpėja techniko laikas vietoje. Prisma, turinti praktiškai neišdildomą gaubtą ir unikalius kelis tikrinimo režimus, gali būti naudojama visose bandymo srityse, pradedant naftos vamzdynais ir baigiant kosmoso komponentais. Tai yra pirmasis detektorius, turintis integruotą duomenų įrašymą ir automatinę PDF ataskaitų generavimą. Belaidis ir Ethernet ryšys leidžia lengvai atnaujinti arba diagnozuoti įrenginį.

Laboratorinė Vandens Valymo Sistema

Purelab Chorus

Laboratorinė Vandens Valymo Sistema „Purelab Chorus“ yra pirmoji modulinė vandens valymo sistema, pritaikyta individualiems laboratorijos poreikiams ir erdvei. Jis tiekia visų rūšių išgrynintą vandenį, todėl yra pritaikomas, lankstus ir pritaikytas sprendimas. Modulinius elementus galima paskirstyti visoje laboratorijoje arba sujungti vienas su kitu unikaliu bokšto formatu, taip sumažinant sistemos pėdsaką. Hapsiniai valdymo įtaisai pasiūlo labai kontroliuojamą išpylimo srautą, tuo tarpu šviesos lemputė rodo choro būseną. Nauja technologija padaro „Chorus“ pažangiausia turima sistema, sumažindama poveikį aplinkai ir einamąsias išlaidas.