Dizaino žurnalas
Dizaino žurnalas
Keramika

inci

Keramika Elegancijos veidrodis; „Inci“ atspindi perlo grožį su juodai baltomis galimybėmis ir yra tinkamas pasirinkimas tiems, kurie nori erdvėms atspindėti kilnumą ir eleganciją. „Inci“ linijos gaminamos 30 x 80 cm dydžio ir joms būdinga balta ir juoda spalvos. Pagaminta naudojant skaitmeninio spausdinimo technologiją, trimatį dizainą.

Projekto pavadinimas : inci, Dizainerių vardas : Bien Seramik Design Team, Kliento vardas : BİEN SERAMİK SAN.VE TİC.A.Ş..

inci Keramika

Šis išskirtinis dizainas yra platinos dizaino apdovanojimo laimėtojas žaislų, žaidimų ir pomėgių gaminių dizaino konkurse. Neabejotinai turėtumėte pamatyti platinos apdovanojimą pelniusių dizainerių dizaino portfelį, kad atrastumėte daugybę kitų naujų, inovatyvių, originalių ir kūrybingų žaislų, žaidimų ir pomėgių gaminių projektavimo darbų.

Dienos dizainas

Nuostabus dizainas. Geras dizainas. Geriausias dizainas.

Geri dizainai sukuria vertę visuomenei. Kasdien pristatome specialų dizaino projektą, kuris demonstruoja dizaino kompetenciją. Šiandien mums malonu pristatyti apdovanojimus pelniusį dizainą, kuris daro teigiamą įspūdį. Kasdien pristatysime daugiau puikių ir įkvepiančių dizainų. Būtinai apsilankykite pas mus kasdien, kad galėtumėte pasidžiaugti naujais geriausio dizaino gaminiais ir didžiausių dizainerių projektais visame pasaulyje.