Dizaino žurnalas
Dizaino žurnalas
Vila

One Jiyang Lake

Vila Tai yra privati vila, įsikūrusi Pietų Kinijoje, kur dizaineriai praktikoje naudoja dzenbudizmo teoriją. Atsisakydami nereikalingų ir natūralių, intuityvių medžiagų bei glaustų projektavimo metodų, dizaineriai sukūrė paprastą, ramią ir patogią šiuolaikišką rytietišką gyvenamąją erdvę. Patogioje šiuolaikinėje rytietiškoje gyvenamojoje erdvėje naudojama ta pati paprasta dizaino kalba, kaip ir aukštos kokybės italų šiuolaikiški baldai vidaus erdvei.

Medicinos Grožio Klinika

Chun Shi

Medicinos Grožio Klinika Šio projekto dizaino koncepcija yra „klinika, skirtingai nuo klinikos“, ją įkvėpė kelios mažos, bet gražios meno galerijos, o dizaineriai tikisi, kad ši medicinos klinika pasižymi galerijos temperamentu. Tokiu būdu svečiai gali jausti elegantišką grožį ir ramią atmosferą, o ne stresą sukeliančią klinikinę aplinką. Jie pridėjo baldakimą prie įėjimo ir begalybės krašto baseiną. Baseinas vizualiai jungiasi su ežeru ir atspindi architektūrą bei dienos šviesą, pritraukdamas svečius.

Verslo Holas

Rublev

Verslo Holas Salės dizainas įkvėptas Rusijos konstruktyvizmo, Tatlino bokšto ir rusų kultūros. Sąjungos formos bokštai yra naudojami kaip akį traukiantys fojė. Tai sukuria skirtingas erdves poilsio zonoje kaip tam tikrą zonavimą. Dėl apvalių formų kupolų holas yra patogi erdvė su skirtingomis zonomis, kurioje iš viso telpa 460 vietų. Plotas yra matomas su skirtingomis sėdimomis vietomis vakarienei; darbo; komfortas ir atsipalaidavimas. Apvalios šviesos kupolai, išdėstyti banguotose suformuotose lubose, turi dinamišką apšvietimą, kuris keičiasi dienos metu.

Gyvenamasis Namas

SV Villa

Gyvenamasis Namas „SV Villa“ prielaida yra gyventi mieste, kuriame yra ir kaimo privilegijos, ir šiuolaikiškas dizainas. Svetainė, kurios fone yra nepalyginami vaizdai į Barselonos miestą, Montjuic kalną ir Viduržemio jūrą, sukuria neįprastas apšvietimo sąlygas. Namas daugiausia dėmesio skiria vietinėms medžiagoms ir tradiciniams gamybos metodams, išlaikant labai aukštą estetikos lygį. Tai namas, turintis jautrumą ir pagarbą savo svetainei

Būsto Vienetai

The Square

Būsto Vienetai Projekto idėja buvo ištirti skirtingų formų, kurios yra kuriamos kartu, architektūrinius ryšius, kad būtų sukurti tarsi judantys vienetai. Projektą sudaro 6 vienetai, kiekvienas iš jų yra 2 gabenimo konteineriai, pritvirtinti vienas prie kito ir formuojantys L formos masę. Šie L formos agregatai pritvirtinami persidengiančiose vietose, sukuriant tuštumas ir kietas dalis, kad būtų užtikrintas judėjimo pojūtis, užtikrinta pakankama dienos šviesa ir gera ventiliacija. aplinka. Pagrindinis projekto tikslas buvo sukurti nedidelį namą tiems, kurie naktį praleidžia gatvėse, neturėdami namų ar pastogės.

Kinų Restoranas

Ben Ran

Kinų Restoranas „Ben Ran“ yra meniškai harmoningas kinų restoranas, įsikūręs prabangiame viešbutyje, Vangohh Eminent, Malaizija. Norėdami sukurti tikrą restorano skonį, kultūrą ir sielą, dizainerė taiko intravertišką ir glaustą rytietiško stiliaus technikų. Tai yra psichinio aiškumo simbolis, atsisakyti klestinčiojo ir natūraliai ir paprastai grįžti į pradinį protą. Interjeras yra natūralus ir nepriekaištingas. Naudojant senovinę koncepciją, taip pat sinchroniškumas su restorano pavadinimu Ben Ran, kuris reiškia originalumą ir gamtą. Restoranas apytiksliai 4088 kvadratinių pėdų.