Dizaino žurnalas
Dizaino žurnalas
Krepšys

Totepographic

Krepšys Topografinio dizaino įkvėptas krepšys tarnauja kaip lengvas nešiojimas, ypač tomis dienomis, kurias praleidžiate apsipirkdamas ar vykdydamas pavedimus. „Tote“ krepšio talpa yra kaip kalnas ir jame galima laikyti ar nešti daug daiktų. Orakulas yra bendras maišo struktūra, o topografinis žemėlapis yra paviršiaus medžiaga, kaip ir nelygus kalno paviršius.

Akinių Parduotuvė

FVB

Akinių Parduotuvė Akinių parduotuvė bando sukurti unikalią erdvę. tinkamai panaudojant išplėstą tinklelį su įvairaus dydžio skylėmis rekombinacijos ir sluoksniavimo būdu ir pritaikant juos nuo architektūrinės sienos iki vidinių lubų, parodoma įgaubto lęšio savybė - skirtingas klirenso ir neaiškumo poveikis. Taikant įgaubtą objektyvą su įvairaus kampo vaizdais, susuktų ir pakreiptų vaizdų efektai pateikiami lubų dizaine ir vitrinose. Išgaubto objektyvo, kuris keičia norimo dydžio objektus, savybė išreiškiama parodos sienoje.

Vila

Shang Hai

Vila Vilą įkvėpė filmas „Didysis Getsbis“, nes vyrukas taip pat dirba finansų pramonėje, o šeimininkei patinka senasis 1930-ųjų Šanchajaus „Art Deco“ stilius. Po to, kai dizaineriai ištyrė pastato fasadą, jie suprato, kad jis taip pat turi „Art Deco“ stilių. Jie sukūrė unikalią erdvę, kuri tinka savininko mėgstamam 1930-ųjų „Art Deco“ stiliui ir atitinka šiuolaikinį gyvenimo būdą. Siekdami išlaikyti erdvės nuoseklumą, jie pasirinko keletą prancūziškų baldų, šviestuvų ir aksesuarų, suprojektuotų 1930-aisiais.

Vila

One Jiyang Lake

Vila Tai yra privati vila, įsikūrusi Pietų Kinijoje, kur dizaineriai praktikoje naudoja dzenbudizmo teoriją. Atsisakydami nereikalingų ir natūralių, intuityvių medžiagų bei glaustų projektavimo metodų, dizaineriai sukūrė paprastą, ramią ir patogią šiuolaikišką rytietišką gyvenamąją erdvę. Patogioje šiuolaikinėje rytietiškoje gyvenamojoje erdvėje naudojama ta pati paprasta dizaino kalba, kaip ir aukštos kokybės italų šiuolaikiški baldai vidaus erdvei.

Medicinos Grožio Klinika

Chun Shi

Medicinos Grožio Klinika Šio projekto dizaino koncepcija yra „klinika, skirtingai nuo klinikos“, ją įkvėpė kelios mažos, bet gražios meno galerijos, o dizaineriai tikisi, kad ši medicinos klinika pasižymi galerijos temperamentu. Tokiu būdu svečiai gali jausti elegantišką grožį ir ramią atmosferą, o ne stresą sukeliančią klinikinę aplinką. Jie pridėjo baldakimą prie įėjimo ir begalybės krašto baseiną. Baseinas vizualiai jungiasi su ežeru ir atspindi architektūrą bei dienos šviesą, pritraukdamas svečius.

Pakabukas

Taq Kasra

Pakabukas „Taq Kasra“, reiškiantis „kasros arka“, yra dabar Irake esančios Sasani karalystės atminimo ženklas. Šis pakabukas, įkvėptas „Taq kasra“ geometrijos ir buvusio suvereniteto didybės, buvusios jų struktūroje ir subjektyvizme, buvo naudojamas šiame architektūriniame metode šiam etosui sukurti. Svarbiausias atributas yra tai, kad modernus dizainas pavertė jį atributu, turinčiu savitą vaizdą, kad šoninis vaizdas atrodytų kaip tunelis ir atneštų subjektyvizmą bei iš priekinio vaizdo sudarytų arkinę erdvę.