Dizaino žurnalas
Dizaino žurnalas
Meno Erdvė

Surely

Meno Erdvė Tai menas, kasdienis ir mažmeninės prekybos tinklas, sujungti vienoje erdvėje. Nuo architektūros, kuri yra šalies valdoma drabužių kablių gamykla. Visas pastatas išlaiko margią sienos tekstūrą, nes sluoksnio erdvės tekstūra sukuria kitokį kontrastą su išorės, taip pat sukuria erdvės įspūdį. Atsisakykite per daug kietų dekoracijų, naudokite minkštą dekoravimą, kuris sukūrė atpalaiduojantį pojūtį. Kūrimo ir ankstyvosios stadijos kontrastas yra lankstesnis tvariai kosmoso plėtrai ateityje.

Projekto pavadinimas : Surely, Dizainerių vardas : Michael Lam, Kliento vardas : Surely.

Surely Meno Erdvė

Šis puikus dizainas yra aukso dizaino apdovanojimo laureatas apšvietimo gaminiuose ir apšvietimo projektų dizaino konkurse. Neabejotinai turėtumėte pamatyti auksinius apdovanojimus pelniusių dizainerių dizaino portfelį, norėdami atrasti daugybę kitų naujų, inovatyvių, originalių ir kūrybingų apšvietimo produktų bei apšvietimo projektų dizaino darbų.

Dienos dizaino legenda

Legendiniai dizaineriai ir jų apdovanoti darbai.

Dizaino legendos yra nepaprastai garsūs dizaineriai, kurie savo gerų dizainų dėka pagerina mūsų pasaulį. Atraskite legendinius dizainerius ir jų novatoriškus gaminių dizainus, originalius meno kūrinius, kūrybinę architektūrą, išskirtinius mados dizainus ir dizaino strategijas. Mėgaukitės ir tyrinėkite originalius visame pasaulyje apdovanotų dizainerių, menininkų, architektų, novatorių ir prekės ženklų dizaino darbus. Įkvėpkite kūrybinių dizainų.