Dizaino žurnalas
Dizaino žurnalas
Meno Erdvė

Surely

Meno Erdvė Tai menas, kasdienis ir mažmeninės prekybos tinklas, sujungti vienoje erdvėje. Nuo architektūros, kuri yra šalies valdoma drabužių kablių gamykla. Visas pastatas išlaiko margią sienos tekstūrą, nes sluoksnio erdvės tekstūra sukuria kitokį kontrastą su išorės, taip pat sukuria erdvės įspūdį. Atsisakykite per daug kietų dekoracijų, naudokite minkštą dekoravimą, kuris sukūrė atpalaiduojantį pojūtį. Kūrimo ir ankstyvosios stadijos kontrastas yra lankstesnis tvariai kosmoso plėtrai ateityje.

Projekto pavadinimas : Surely, Dizainerių vardas : Michael Lam, Kliento vardas : Surely.

Surely Meno Erdvė

Šis puikus dizainas yra aukso dizaino apdovanojimo laureatas apšvietimo gaminiuose ir apšvietimo projektų dizaino konkurse. Neabejotinai turėtumėte pamatyti auksinius apdovanojimus pelniusių dizainerių dizaino portfelį, norėdami atrasti daugybę kitų naujų, inovatyvių, originalių ir kūrybingų apšvietimo produktų bei apšvietimo projektų dizaino darbų.

Dienos dizainas

Nuostabus dizainas. Geras dizainas. Geriausias dizainas.

Geri dizainai sukuria vertę visuomenei. Kasdien pristatome specialų dizaino projektą, kuris demonstruoja dizaino kompetenciją. Šiandien mums malonu pristatyti apdovanojimus pelniusį dizainą, kuris daro teigiamą įspūdį. Kasdien pristatysime daugiau puikių ir įkvepiančių dizainų. Būtinai apsilankykite pas mus kasdien, kad galėtumėte pasidžiaugti naujais geriausio dizaino gaminiais ir didžiausių dizainerių projektais visame pasaulyje.