Dizaino žurnalas
Dizaino žurnalas
Baro Stalas

Par 789232

Baro Stalas „Par 789232“ baro lentelė buvo įkvėpta ekologiškų projektavimo principų ir gamtos, barų lentelės dizainas buvo sukurtas parametriniu algoritmu, kurio forma buvo naudojama kaip skaičiaus 789232 numeris, todėl dizainas vadinamas Par 789232. Apskritai tai yra modernus dizainas. su unikalia forma ir forma, tinkančia tiek komerciniam, tiek buitiniam naudojimui.

Projekto pavadinimas : Par 789232, Dizainerių vardas : Ivan Mickewicz, Kliento vardas : Ivan Mickewicz.

Par 789232 Baro Stalas

Šis geras dizainas yra dizaino apdovanojimo laureatas pakuočių dizaino konkurse. Neabejotinai turėtumėte pamatyti apdovanojimus pelniusių dizainerių dizaino portfelį, kad atrastumėte daugybę kitų naujų, inovatyvių, originalių ir kūrybingų pakuočių dizaino darbų.

Dienos dizainas

Nuostabus dizainas. Geras dizainas. Geriausias dizainas.

Geri dizainai sukuria vertę visuomenei. Kasdien pristatome specialų dizaino projektą, kuris demonstruoja dizaino kompetenciją. Šiandien mums malonu pristatyti apdovanojimus pelniusį dizainą, kuris daro teigiamą įspūdį. Kasdien pristatysime daugiau puikių ir įkvepiančių dizainų. Būtinai apsilankykite pas mus kasdien, kad galėtumėte pasidžiaugti naujais geriausio dizaino gaminiais ir didžiausių dizainerių projektais visame pasaulyje.