Dizaino žurnalas
Dizaino žurnalas
Daugiafunkciai Ramentai

Lazarus

Daugiafunkciai Ramentai paprastas, galimas neelektrinis darbo jėgos aparatas, tikrai sukurtas neįgaliųjų socialinei sąveikai ir reabilitacijai. Nebūdamas nepatogus jis puikiai imituoja paprasto žmogaus ėjimo procesą. Pavyzdžiui, visada judinkite ranką kita kojos puse. neįgalioji koja su tuo gali lipti laiptais, nes gali išskleisti lazdas. Taip pat galima paversti vyteles tobulomis kėdėmis. Jei ne, Lozorius krauna vyteles. „Lazarus“, kaip medicinos aparatas, yra efektyvus, nes vartotojas gali palaipsniui ir automatiškai reabilituotis normalioje socialinėje sąveikoje, o ne mesti darbą reabilitacijai.

Projekto pavadinimas : Lazarus, Dizainerių vardas : Sung-Hyeon Yoo, Kliento vardas : Mm, soulish apparel for world.

Lazarus Daugiafunkciai Ramentai

Šis geras dizainas yra dizaino apdovanojimo laureatas pakuočių dizaino konkurse. Neabejotinai turėtumėte pamatyti apdovanojimus pelniusių dizainerių dizaino portfelį, kad atrastumėte daugybę kitų naujų, inovatyvių, originalių ir kūrybingų pakuočių dizaino darbų.

Dienos dizainas

Nuostabus dizainas. Geras dizainas. Geriausias dizainas.

Geri dizainai sukuria vertę visuomenei. Kasdien pristatome specialų dizaino projektą, kuris demonstruoja dizaino kompetenciją. Šiandien mums malonu pristatyti apdovanojimus pelniusį dizainą, kuris daro teigiamą įspūdį. Kasdien pristatysime daugiau puikių ir įkvepiančių dizainų. Būtinai apsilankykite pas mus kasdien, kad galėtumėte pasidžiaugti naujais geriausio dizaino gaminiais ir didžiausių dizainerių projektais visame pasaulyje.