Dizaino žurnalas
Dizaino žurnalas
Logotipo Dizainas

Buckets of Love

Logotipo Dizainas Projektas socialinei įmonei Pnompenyje („Alma Café“), kuri padeda nepasiturintiems žmonėms per kampaniją „Meilės kaušai“. Paaukojus nedidelę sumą, vargingai gyvenantiems kaimo gyventojams bus paaukota kibiras, kuriame yra maisto, aliejaus, būtiniausių daiktų. Dalinkis meilės dovana. Čia idėja buvo paprasta, joje buvo kaušai, pilni grafinių širdžių, vaizduojančių meilę. Vaizduojantis išliejant, tai reiškia, kad reikiamiems žmonėms pademonstruota meilė, kuriai viskas reikalinga. Kaušas veide šypsosi, o tai šviečia ne tik gavėjui, bet ir siuntėjui. Mažas meilės gestas nukelia į ilgą kelią.

Projekto pavadinimas : Buckets of Love, Dizainerių vardas : Lawrens Tan, Kliento vardas : Alma Café (Phnom Penh).

Buckets of Love Logotipo Dizainas

Šis puikus dizainas yra bronzinio dizaino apdovanojimo laimėtojas architektūros, pastatų ir konstrukcijų projektavimo konkurse. Neabejotinai turėtumėte pamatyti bronzos apdovanojimą pelniusį dizainerių dizaino portfelį, kad atrastumėte daugybę kitų naujų, novatoriškų, originalių ir kūrybingų architektūros, pastatų ir konstrukcijų projektavimo darbų.

Dienos dizainas

Nuostabus dizainas. Geras dizainas. Geriausias dizainas.

Geri dizainai sukuria vertę visuomenei. Kasdien pristatome specialų dizaino projektą, kuris demonstruoja dizaino kompetenciją. Šiandien mums malonu pristatyti apdovanojimus pelniusį dizainą, kuris daro teigiamą įspūdį. Kasdien pristatysime daugiau puikių ir įkvepiančių dizainų. Būtinai apsilankykite pas mus kasdien, kad galėtumėte pasidžiaugti naujais geriausio dizaino gaminiais ir didžiausių dizainerių projektais visame pasaulyje.