Dizaino žurnalas
Dizaino žurnalas
Sofa-Lova

Umea

Sofa-Lova „Umea“ yra labai seksuali, vizualiai lengva ir elegantiška sofa-lova, skirta ne daugiau kaip trims sėdintiems ir dviem miegantiems žmonėms. Nors aparatinė įranga yra klasikinė „click clack“ sistema, tikroji naujovė kyla iš seksualių linijų ir kontūrų, kurie daro šį gana patrauklų baldą.

Projekto pavadinimas : Umea , Dizainerių vardas : Claudio Sibille, Kliento vardas : M3.

Umea  Sofa-Lova

Šis nuostabus dizainas yra sidabro dizaino apdovanojimo laimėtojas mados, drabužių ir drabužių dizaino konkurse. Neabejotinai turėtumėte pamatyti sidabro apdovanojimus pelniusių dizainerių dizaino portfelį, kad atrastumėte daugybę kitų naujų, novatoriškų, originalių ir kūrybingų mados, drabužių ir drabužių dizaino darbų.

Dienos dizainas

Nuostabus dizainas. Geras dizainas. Geriausias dizainas.

Geri dizainai sukuria vertę visuomenei. Kasdien pristatome specialų dizaino projektą, kuris demonstruoja dizaino kompetenciją. Šiandien mums malonu pristatyti apdovanojimus pelniusį dizainą, kuris daro teigiamą įspūdį. Kasdien pristatysime daugiau puikių ir įkvepiančių dizainų. Būtinai apsilankykite pas mus kasdien, kad galėtumėte pasidžiaugti naujais geriausio dizaino gaminiais ir didžiausių dizainerių projektais visame pasaulyje.