Dizaino žurnalas
Dizaino žurnalas
Lempa

Idiomi

Lempa Idiomi; yra trijų savo matmenų lempa ir apšvietimo masyvas gali sukurti skirtingus scenarijus ir praturtinti aplinką tikrai nauja šviesa. Tai nori būti šviesos išraiškos priemonė. Ši lempa primena linijos ir formos grynumo temas, taip pat baltos spalvos savitumą. Idiomi leidžia šviesai palydėti žmogų kasdieniais veiksmais, pojūčiais, jausmais ir akimirkomis. Dėl inovacinio LED potencialo jis gali prisitaikyti prie aplinkinių aplinkinių aplinkų.

Projekto pavadinimas : Idiomi, Dizainerių vardas : Nicolò Caruso, Kliento vardas : Nicolò Caruso.

Idiomi Lempa

Šis geras dizainas yra dizaino apdovanojimo laureatas pakuočių dizaino konkurse. Neabejotinai turėtumėte pamatyti apdovanojimus pelniusių dizainerių dizaino portfelį, kad atrastumėte daugybę kitų naujų, inovatyvių, originalių ir kūrybingų pakuočių dizaino darbų.

Dienos dizainas

Nuostabus dizainas. Geras dizainas. Geriausias dizainas.

Geri dizainai sukuria vertę visuomenei. Kasdien pristatome specialų dizaino projektą, kuris demonstruoja dizaino kompetenciją. Šiandien mums malonu pristatyti apdovanojimus pelniusį dizainą, kuris daro teigiamą įspūdį. Kasdien pristatysime daugiau puikių ir įkvepiančių dizainų. Būtinai apsilankykite pas mus kasdien, kad galėtumėte pasidžiaugti naujais geriausio dizaino gaminiais ir didžiausių dizainerių projektais visame pasaulyje.