Dizaino žurnalas
Dizaino žurnalas
Kliento Konfigūruojama Automobilių Sistema

Supercar System

Kliento Konfigūruojama Automobilių Sistema „Supercar“ sistema yra laisvalaikio transporto priemonė, kurią klientas gali lengvai konfigūruoti, kad atitiktų kintančias savybes, stilių ir biudžeto norus. Klientai gali konfigūruoti ir perkonfigūruoti savo transporto priemones dideliais ir mažais būdais, nereikalaujant specialių įrankių ar įgūdžių. „Supercar“ sistema demokratizuoja dizaino sprendimus ne gamintojo, o kliento, kuriam jie priklauso, rankose. Užsakovas, atsakingas už dizainą ir specifikaciją, sukuria tvarų produktą, sušvelninantį planuojamą O.EM. pasenimą. gamintojai.

Projekto pavadinimas : Supercar System, Dizainerių vardas : Paolo Tiramani, Kliento vardas : Supercar System.

Supercar System Kliento Konfigūruojama Automobilių Sistema

Šis puikus dizainas yra bronzinio dizaino apdovanojimo laimėtojas architektūros, pastatų ir konstrukcijų projektavimo konkurse. Neabejotinai turėtumėte pamatyti bronzos apdovanojimą pelniusį dizainerių dizaino portfelį, kad atrastumėte daugybę kitų naujų, novatoriškų, originalių ir kūrybingų architektūros, pastatų ir konstrukcijų projektavimo darbų.

Dienos dizainas

Nuostabus dizainas. Geras dizainas. Geriausias dizainas.

Geri dizainai sukuria vertę visuomenei. Kasdien pristatome specialų dizaino projektą, kuris demonstruoja dizaino kompetenciją. Šiandien mums malonu pristatyti apdovanojimus pelniusį dizainą, kuris daro teigiamą įspūdį. Kasdien pristatysime daugiau puikių ir įkvepiančių dizainų. Būtinai apsilankykite pas mus kasdien, kad galėtumėte pasidžiaugti naujais geriausio dizaino gaminiais ir didžiausių dizainerių projektais visame pasaulyje.