Dizaino žurnalas
Dizaino žurnalas
Vėdinamos Šerdesinės Durys

JPDoor

Vėdinamos Šerdesinės Durys „JPDoor“ yra patogios šarnyrinės durys, susiliejančios su „Jalousie“ langų sistema, kuri padeda sukurti vėdinimo srautą ir tuo pačiu taupo vietą. Dizainas yra susijęs su iššūkių priėmimu ir jų sprendimu individualiai tyrinėjant, naudojant techniką ir tikint. Nėra teisingų ar klaidingų dizainų, iš tikrųjų tai labai subjektyvu. Nepaisant to, puikūs dizainai patenkina galutinių vartotojų poreikius ir reikalavimus arba daro didelį poveikį bendruomenei. Pasaulis kupinas skirtingo požiūrio į dizainą kiekviename kampe, todėl nepasiduokite tyrinėti: „Lieka alkanas ir būk kvailas - Steve'as Jobas“.

Projekto pavadinimas : JPDoor, Dizainerių vardas : Jerome Thia, Kliento vardas : Exuidea Design.

JPDoor Vėdinamos Šerdesinės Durys

Šis nuostabus dizainas yra sidabro dizaino apdovanojimo laimėtojas mados, drabužių ir drabužių dizaino konkurse. Neabejotinai turėtumėte pamatyti sidabro apdovanojimus pelniusių dizainerių dizaino portfelį, kad atrastumėte daugybę kitų naujų, novatoriškų, originalių ir kūrybingų mados, drabužių ir drabužių dizaino darbų.

Dienos dizainas

Nuostabus dizainas. Geras dizainas. Geriausias dizainas.

Geri dizainai sukuria vertę visuomenei. Kasdien pristatome specialų dizaino projektą, kuris demonstruoja dizaino kompetenciją. Šiandien mums malonu pristatyti apdovanojimus pelniusį dizainą, kuris daro teigiamą įspūdį. Kasdien pristatysime daugiau puikių ir įkvepiančių dizainų. Būtinai apsilankykite pas mus kasdien, kad galėtumėte pasidžiaugti naujais geriausio dizaino gaminiais ir didžiausių dizainerių projektais visame pasaulyje.