Dizaino žurnalas
Dizaino žurnalas
Laikrodis

Hamon

Laikrodis „Hamonas“ yra laikrodis, pagamintas iš plokščio ir apvaliausio porceliano stalo ir vandens. Laikrodžio rankos sukasi ir švelniai kas sekundę suvirpina vandenį. Vandens paviršiaus elgsena yra tolydi nuo praeities iki dabarties susidariusių virbalų sutapimai. Šio laikrodžio unikalumas yra parodyti ne tik esamą laiką, bet ir laiko kaupimąsi bei silpnėjimą, kurį rodo kiekvieną akimirką kintantis vandens paviršius. Hamonas pavadintas japoniško žodžio „hamon“ vardu, kuris reiškia ripples.

Projekto pavadinimas : Hamon, Dizainerių vardas : Kensho Miyoshi, Kliento vardas : miyoshikensho.

Hamon Laikrodis

Šis puikus dizainas yra bronzinio dizaino apdovanojimo laimėtojas architektūros, pastatų ir konstrukcijų projektavimo konkurse. Neabejotinai turėtumėte pamatyti bronzos apdovanojimą pelniusį dizainerių dizaino portfelį, kad atrastumėte daugybę kitų naujų, novatoriškų, originalių ir kūrybingų architektūros, pastatų ir konstrukcijų projektavimo darbų.

Dienos dizainas

Nuostabus dizainas. Geras dizainas. Geriausias dizainas.

Geri dizainai sukuria vertę visuomenei. Kasdien pristatome specialų dizaino projektą, kuris demonstruoja dizaino kompetenciją. Šiandien mums malonu pristatyti apdovanojimus pelniusį dizainą, kuris daro teigiamą įspūdį. Kasdien pristatysime daugiau puikių ir įkvepiančių dizainų. Būtinai apsilankykite pas mus kasdien, kad galėtumėte pasidžiaugti naujais geriausio dizaino gaminiais ir didžiausių dizainerių projektais visame pasaulyje.