Dizaino žurnalas
Dizaino žurnalas
Etiketės

Stumbras Vodka

Etiketės Ši „Stumbro“ klasikinės degtinės kolekcija atgaivina senąsias lietuviškos degtinės gaminimo tradicijas. Dizainas daro seną tradicinį gaminį artimu ir aktualiu šių dienų vartotojui. Žalios spalvos stiklinis buteliukas, svarbus Lietuvos degtinės gamyboje, legendos, paremtos tikrais faktais, ir malonios, akį traukiančios detalės - sulenkta iškirptė, primenanti senas fotografijas, pasvirusi juosta apačioje, papildanti klasikinę simetrišką kompoziciją, šriftai ir spalvos, perteikiantys kiekvieno prekinio ženklo identitetą - visa tai daro tradicinę degtinės kolekciją netradicine ir įdomia.

Projekto pavadinimas : Stumbras Vodka, Dizainerių vardas : Asta Kauspedaite, Kliento vardas : Stumbras.

Stumbras Vodka Etiketės

Šis nuostabus dizainas yra sidabro dizaino apdovanojimo laimėtojas mados, drabužių ir drabužių dizaino konkurse. Neabejotinai turėtumėte pamatyti sidabro apdovanojimus pelniusių dizainerių dizaino portfelį, kad atrastumėte daugybę kitų naujų, novatoriškų, originalių ir kūrybingų mados, drabužių ir drabužių dizaino darbų.

Dienos dizainas

Nuostabus dizainas. Geras dizainas. Geriausias dizainas.

Geri dizainai sukuria vertę visuomenei. Kasdien pristatome specialų dizaino projektą, kuris demonstruoja dizaino kompetenciją. Šiandien mums malonu pristatyti apdovanojimus pelniusį dizainą, kuris daro teigiamą įspūdį. Kasdien pristatysime daugiau puikių ir įkvepiančių dizainų. Būtinai apsilankykite pas mus kasdien, kad galėtumėte pasidžiaugti naujais geriausio dizaino gaminiais ir didžiausių dizainerių projektais visame pasaulyje.