Dizaino žurnalas
Dizaino žurnalas
Praustuvas

Spiral

Praustuvas Gėlas vanduo yra vienas vertingiausių gamtos išteklių; girdėjome istorijas ir legendas, kad gyvatės saugo vertingus ir brangius lobius. Štai kodėl mes įkvėpėme gyvatę, kuri apvyniojo kūginį vandens baseiną, kad apsaugotume jį. Kita ypatybė yra tai, kad rankomis atidaryti vandens čiaupą gali būti ne viskas, kas patinka viešose vietose. Šioje konstrukcijoje pedalas naudojamas atidaryti ir uždaryti čiaupą, paspaudžiant kojos pedalą.

Projekto pavadinimas : Spiral, Dizainerių vardas : Naser Nasiri & Taher Nasiri, Kliento vardas : AQ QALA BINALAR.

Spiral Praustuvas

Šis puikus dizainas yra bronzinio dizaino apdovanojimo laimėtojas architektūros, pastatų ir konstrukcijų projektavimo konkurse. Neabejotinai turėtumėte pamatyti bronzos apdovanojimą pelniusį dizainerių dizaino portfelį, kad atrastumėte daugybę kitų naujų, novatoriškų, originalių ir kūrybingų architektūros, pastatų ir konstrukcijų projektavimo darbų.

Dienos dizainas

Nuostabus dizainas. Geras dizainas. Geriausias dizainas.

Geri dizainai sukuria vertę visuomenei. Kasdien pristatome specialų dizaino projektą, kuris demonstruoja dizaino kompetenciją. Šiandien mums malonu pristatyti apdovanojimus pelniusį dizainą, kuris daro teigiamą įspūdį. Kasdien pristatysime daugiau puikių ir įkvepiančių dizainų. Būtinai apsilankykite pas mus kasdien, kad galėtumėte pasidžiaugti naujais geriausio dizaino gaminiais ir didžiausių dizainerių projektais visame pasaulyje.