Dizaino žurnalas
Dizaino žurnalas
Kilimas

Folded Tones

Kilimas Kilimėliai iš prigimties yra plokšti, tikslas buvo nuginčyti šį paprastą faktą. Trijų dimensijų iliuzija pasiekiama tik trimis spalvomis. Tonų įvairovė ir kilimėlio gylis priklauso nuo juostelių pločio ir tankio, o ne nuo didelės spalvų paletės, kuri gali sulipti su tam tikra erdve, taip suteikiant galimybę lanksčiai naudoti. Iš viršaus arba iš toli kilimas primena sulankstytą lapą. Tačiau sėdint ar gulint ant jo, raukšlių iliuzija gali būti nejautri. Dėl to buvo naudojamos paprastos pasikartojančios eilutės, kuriomis galima mėgautis kaip abstrakčiu piešiniu iš arti.

Projekto pavadinimas : Folded Tones, Dizainerių vardas : Enoch Liew, Kliento vardas : Terrace Floors & Furnishings.

Folded Tones Kilimas

Šis puikus dizainas yra aukso dizaino apdovanojimo laureatas apšvietimo gaminiuose ir apšvietimo projektų dizaino konkurse. Neabejotinai turėtumėte pamatyti auksinius apdovanojimus pelniusių dizainerių dizaino portfelį, norėdami atrasti daugybę kitų naujų, inovatyvių, originalių ir kūrybingų apšvietimo produktų bei apšvietimo projektų dizaino darbų.

Dienos dizainas

Nuostabus dizainas. Geras dizainas. Geriausias dizainas.

Geri dizainai sukuria vertę visuomenei. Kasdien pristatome specialų dizaino projektą, kuris demonstruoja dizaino kompetenciją. Šiandien mums malonu pristatyti apdovanojimus pelniusį dizainą, kuris daro teigiamą įspūdį. Kasdien pristatysime daugiau puikių ir įkvepiančių dizainų. Būtinai apsilankykite pas mus kasdien, kad galėtumėte pasidžiaugti naujais geriausio dizaino gaminiais ir didžiausių dizainerių projektais visame pasaulyje.