Dizaino žurnalas
Dizaino žurnalas
Parodų Erdvė

Ideaing

Parodų Erdvė Tai 2013 m. Guangdžou dizaino savaitės verslo parodų salė, kurią sukūrė „C&C Design Co., Ltd.“. Dizainas tvarkingai užima mažiau nei 91 kvadratinių metrų plotą, kurį rodo jutiklinis ekranas ir vidinis projektorius. Šviesos lauke rodomas QR kodas yra įmonės internetinės nuorodos. Tuo tarpu dizaineriai tikisi, kad viso pastato išvaizda gali suteikti žmonėms gyvybingumo jausmą, todėl demonstruoja kūrybingumą, kurį turi dizaino įmonė, tai yra, jų palaikoma „nepriklausomybės dvasia ir laisvės idėja“. .

Projekto pavadinimas : Ideaing, Dizainerių vardas : Zheng Peng, Kliento vardas : C&C Design Co.,Ltd..

Ideaing Parodų Erdvė

Šis nuostabus dizainas yra sidabro dizaino apdovanojimo laimėtojas mados, drabužių ir drabužių dizaino konkurse. Neabejotinai turėtumėte pamatyti sidabro apdovanojimus pelniusių dizainerių dizaino portfelį, kad atrastumėte daugybę kitų naujų, novatoriškų, originalių ir kūrybingų mados, drabužių ir drabužių dizaino darbų.

Dienos dizainas

Nuostabus dizainas. Geras dizainas. Geriausias dizainas.

Geri dizainai sukuria vertę visuomenei. Kasdien pristatome specialų dizaino projektą, kuris demonstruoja dizaino kompetenciją. Šiandien mums malonu pristatyti apdovanojimus pelniusį dizainą, kuris daro teigiamą įspūdį. Kasdien pristatysime daugiau puikių ir įkvepiančių dizainų. Būtinai apsilankykite pas mus kasdien, kad galėtumėte pasidžiaugti naujais geriausio dizaino gaminiais ir didžiausių dizainerių projektais visame pasaulyje.