Dizaino žurnalas
Dizaino žurnalas
Didelis Butas

Attractive Arc

Didelis Butas Šis atvejis yra didelių butų su aukštais aukštais aukšte komplektas. Statybos plotas yra 260 kvadratinių metrų. Kūrėjo klientų grupė turėtų būti šeimos, turinčios daugiau gyventojų. Tačiau šios bylos savininkas yra trijų žmonių šeima. Taigi tiksliai išdėstytos originalios struktūros funkcijos atrodo nereikšmingos ir ankštos. Pagal tai mes padarėme palyginti didelius visos erdvės planų išdėstymo pakeitimus. Nutraukę įprastą šeimos išdėstymo režimą. Daugelis funkcijų zonų buvo aptemtos, išskyrus miegamuosius, vonios kambarius ir kt. Tuo tarpu nuosavybės teise priklauso būstas

Projekto pavadinimas : Attractive Arc, Dizainerių vardas : Sheng Tao, Kliento vardas : DEESEN.

Attractive Arc Didelis Butas

Šis puikus dizainas yra bronzinio dizaino apdovanojimo laimėtojas architektūros, pastatų ir konstrukcijų projektavimo konkurse. Neabejotinai turėtumėte pamatyti bronzos apdovanojimą pelniusį dizainerių dizaino portfelį, kad atrastumėte daugybę kitų naujų, novatoriškų, originalių ir kūrybingų architektūros, pastatų ir konstrukcijų projektavimo darbų.

Dienos dizainas

Nuostabus dizainas. Geras dizainas. Geriausias dizainas.

Geri dizainai sukuria vertę visuomenei. Kasdien pristatome specialų dizaino projektą, kuris demonstruoja dizaino kompetenciją. Šiandien mums malonu pristatyti apdovanojimus pelniusį dizainą, kuris daro teigiamą įspūdį. Kasdien pristatysime daugiau puikių ir įkvepiančių dizainų. Būtinai apsilankykite pas mus kasdien, kad galėtumėte pasidžiaugti naujais geriausio dizaino gaminiais ir didžiausių dizainerių projektais visame pasaulyje.