Dizaino žurnalas
Dizaino žurnalas
Salonai, Mažmeninė Prekyba

Fast Forward

Salonai, Mažmeninė Prekyba Šakiniai treniruoklių batai eksponuojami pirmoje šuolių salono komplekso salone. Jis paruoštas naudojant režimą, išreiškiantį tokius gamybos būdus kaip dinaminė treniruoklių forma, gamybos metu naudojamos aukštos įpurškimo technologijos ir pan. Jame įrengtas SMD LED, vienas iš aukštųjų technologijų produktų, stengiamasi atspindėti treniruočių batų (kaip objekto) dinamiškumą, kuris tampa įkvėpimo šaltiniu, turintį specialiai sukurtą grafinio dizaino pagrindą ir judesį, kurį siūlo šios sistemos.

Projekto pavadinimas : Fast Forward, Dizainerių vardas : Ayhan Güneri, Kliento vardas : JUMP/GENMAR.

Fast Forward Salonai, Mažmeninė Prekyba

Šis puikus dizainas yra bronzinio dizaino apdovanojimo laimėtojas architektūros, pastatų ir konstrukcijų projektavimo konkurse. Neabejotinai turėtumėte pamatyti bronzos apdovanojimą pelniusį dizainerių dizaino portfelį, kad atrastumėte daugybę kitų naujų, novatoriškų, originalių ir kūrybingų architektūros, pastatų ir konstrukcijų projektavimo darbų.

Dienos dizaino legenda

Legendiniai dizaineriai ir jų apdovanoti darbai.

Dizaino legendos yra nepaprastai garsūs dizaineriai, kurie savo gerų dizainų dėka pagerina mūsų pasaulį. Atraskite legendinius dizainerius ir jų novatoriškus gaminių dizainus, originalius meno kūrinius, kūrybinę architektūrą, išskirtinius mados dizainus ir dizaino strategijas. Mėgaukitės ir tyrinėkite originalius visame pasaulyje apdovanotų dizainerių, menininkų, architektų, novatorių ir prekės ženklų dizaino darbus. Įkvėpkite kūrybinių dizainų.