Dizaino žurnalas
Dizaino žurnalas
„Watchface“ Kolekcija

TTMM (after time)

„Watchface“ Kolekcija „ttmm“ pristato „watchface“ programų kolekciją, skirtą išmaniesiems laikrodžiams su juodai baltais 144 × 168 taškų ekranais, tokiais kaip „Pebble“ ir „Kreyos“. Čia rasite 15 paprastų, elegantiškų ir estetiškų laikrodžių programų modelių. Kadangi jie pagaminti iš grynos energijos, jie labiau primena vaiduoklius, o ne tikrus daiktus. Šie laikrodžiai yra ekonomiškiausi ir ekologiškiausi.

Projekto pavadinimas : TTMM (after time), Dizainerių vardas : Albert Salamon, Kliento vardas : TTMM (after time).

TTMM (after time) „Watchface“ Kolekcija

Šis puikus dizainas yra aukso dizaino apdovanojimo laureatas apšvietimo gaminiuose ir apšvietimo projektų dizaino konkurse. Neabejotinai turėtumėte pamatyti auksinius apdovanojimus pelniusių dizainerių dizaino portfelį, norėdami atrasti daugybę kitų naujų, inovatyvių, originalių ir kūrybingų apšvietimo produktų bei apšvietimo projektų dizaino darbų.

Dienos dizainas

Nuostabus dizainas. Geras dizainas. Geriausias dizainas.

Geri dizainai sukuria vertę visuomenei. Kasdien pristatome specialų dizaino projektą, kuris demonstruoja dizaino kompetenciją. Šiandien mums malonu pristatyti apdovanojimus pelniusį dizainą, kuris daro teigiamą įspūdį. Kasdien pristatysime daugiau puikių ir įkvepiančių dizainų. Būtinai apsilankykite pas mus kasdien, kad galėtumėte pasidžiaugti naujais geriausio dizaino gaminiais ir didžiausių dizainerių projektais visame pasaulyje.