Dizaino žurnalas
Dizaino žurnalas
Prekės Ženklo Identitetas

PetitAna

Prekės Ženklo Identitetas „PetitAna“ - rankų darbo dirbiniai, skirti prašmatniam kūdikiui, yra įvairių daiktų kūdikiams prekės ženklas (drabužiai, aksesuarai, baldai, vaikų darželio aksesuarai, žaislai). Prekės ženklo vardą įkvėpė trumpas dizainerio vardo Anastasija ir prancūziškas žodis „Petit“ derinys, reiškiantis kūdikį, vaiką, kūdikį. Pavadinimas rankomis pabrėžia tai, kad gaminiai yra gaminami rankomis. Spalvų paletė ir grakštūs grafiniai elementai atspindi rafinuotą dizainerio požiūrį į šio prekės ženklo kūrinius.

Projekto pavadinimas : PetitAna, Dizainerių vardas : Anastasia Smyslova, Kliento vardas : AnaStasia art&design.

PetitAna Prekės Ženklo Identitetas

Šis puikus dizainas yra bronzinio dizaino apdovanojimo laimėtojas architektūros, pastatų ir konstrukcijų projektavimo konkurse. Neabejotinai turėtumėte pamatyti bronzos apdovanojimą pelniusį dizainerių dizaino portfelį, kad atrastumėte daugybę kitų naujų, novatoriškų, originalių ir kūrybingų architektūros, pastatų ir konstrukcijų projektavimo darbų.

Dienos dizainas

Nuostabus dizainas. Geras dizainas. Geriausias dizainas.

Geri dizainai sukuria vertę visuomenei. Kasdien pristatome specialų dizaino projektą, kuris demonstruoja dizaino kompetenciją. Šiandien mums malonu pristatyti apdovanojimus pelniusį dizainą, kuris daro teigiamą įspūdį. Kasdien pristatysime daugiau puikių ir įkvepiančių dizainų. Būtinai apsilankykite pas mus kasdien, kad galėtumėte pasidžiaugti naujais geriausio dizaino gaminiais ir didžiausių dizainerių projektais visame pasaulyje.