Dizaino žurnalas
Dizaino žurnalas
Biurų Pastatas

FLOW LINE

Biurų Pastatas Vietos plotas yra netaisyklingas ir kreivas dėl pastato išorinės sienos. Taigi dizaineris šiuo atveju taiko srauto linijų koncepciją, tikėdamasis sukurti tėkmės pojūtį ir galiausiai paverstas tekančiomis linijomis. Pirmiausia nugriovėme išorinę sieną, besiribojančią su viešuoju koridoriumi, ir pritaikėme tris funkcijų zonas. Trims sritims cirkuliuoti panaudojome srauto liniją, o srauto linija taip pat yra įėjimas į išorę. Bendrovė yra padalinta į penkis skyrius, o mes jiems atstovaujame penkias eilutes.

Projekto pavadinimas : FLOW LINE, Dizainerių vardas : Kris Lin, Kliento vardas : .

FLOW LINE Biurų Pastatas

Šis nuostabus dizainas yra sidabro dizaino apdovanojimo laimėtojas mados, drabužių ir drabužių dizaino konkurse. Neabejotinai turėtumėte pamatyti sidabro apdovanojimus pelniusių dizainerių dizaino portfelį, kad atrastumėte daugybę kitų naujų, novatoriškų, originalių ir kūrybingų mados, drabužių ir drabužių dizaino darbų.

Dienos dizainas

Nuostabus dizainas. Geras dizainas. Geriausias dizainas.

Geri dizainai sukuria vertę visuomenei. Kasdien pristatome specialų dizaino projektą, kuris demonstruoja dizaino kompetenciją. Šiandien mums malonu pristatyti apdovanojimus pelniusį dizainą, kuris daro teigiamą įspūdį. Kasdien pristatysime daugiau puikių ir įkvepiančių dizainų. Būtinai apsilankykite pas mus kasdien, kad galėtumėte pasidžiaugti naujais geriausio dizaino gaminiais ir didžiausių dizainerių projektais visame pasaulyje.