Dizaino žurnalas
Dizaino žurnalas
Gerti kavą ir Saucer

LOA Coffee Cup

Gerti kavą ir Saucer Geriame kavą žymi dienos pradžioje, yra posėdžių pretekstas ir apibrėžia pietų pabaigoje, nepamirštant, kad kai yra pratęsto ​​darbo valandų ir studijų pradžia. Gyvenimas, darbas ir pramoga yra erdvės ir veiklos, susijusios su geriamojo kavos aktą. Tai kodėl puodelio dizainas yra nuolat lėktuvas ketina priimti į "origami", kaip morfologinės išraiškos priemonėmis.

Projekto pavadinimas : LOA Coffee Cup, Dizainerių vardas : JOSUÉ RIVERA GANDÍA, Kliento vardas : Josué Rivera Gandîa.

LOA Coffee Cup Gerti kavą ir Saucer

Šis puikus dizainas yra bronzinio dizaino apdovanojimo laimėtojas architektūros, pastatų ir konstrukcijų projektavimo konkurse. Neabejotinai turėtumėte pamatyti bronzos apdovanojimą pelniusį dizainerių dizaino portfelį, kad atrastumėte daugybę kitų naujų, novatoriškų, originalių ir kūrybingų architektūros, pastatų ir konstrukcijų projektavimo darbų.

Dienos dizainas

Nuostabus dizainas. Geras dizainas. Geriausias dizainas.

Geri dizainai sukuria vertę visuomenei. Kasdien pristatome specialų dizaino projektą, kuris demonstruoja dizaino kompetenciją. Šiandien mums malonu pristatyti apdovanojimus pelniusį dizainą, kuris daro teigiamą įspūdį. Kasdien pristatysime daugiau puikių ir įkvepiančių dizainų. Būtinai apsilankykite pas mus kasdien, kad galėtumėte pasidžiaugti naujais geriausio dizaino gaminiais ir didžiausių dizainerių projektais visame pasaulyje.