Dizaino žurnalas
Dizaino žurnalas
Nuotolinio Valdymo Pultas

STILETTO

Nuotolinio Valdymo Pultas „RC Stiletto“ yra nuotolinio valdymo pultas, dirbantis su giroskopų jutikliais. Dizaino palydovai su elegantiškomis naujų aukštos klasės televizorių detalėmis. „Stiletto“ liekna forma primena stebuklingą lazdą. Jo detalės, nes apatinis dangtelis yra padengtas minkštu lietimu, o išlenkta forma suteikia vartotojui patogų laikymą. Kosmetikos dalis, esanti viršutiniame nuotolinio valdymo pultelio centre, surenka mygtukus ir sukuria vartotojui židinio tašką. Taip pat sukuria tinkinimo lauką. Jų viršelis suteikia grįžtamąjį ryšį.

Projekto pavadinimas : STILETTO, Dizainerių vardas : Vestel ID Team, Kliento vardas : Vestel Electronics Co..

STILETTO Nuotolinio Valdymo Pultas

Šis puikus dizainas yra bronzinio dizaino apdovanojimo laimėtojas architektūros, pastatų ir konstrukcijų projektavimo konkurse. Neabejotinai turėtumėte pamatyti bronzos apdovanojimą pelniusį dizainerių dizaino portfelį, kad atrastumėte daugybę kitų naujų, novatoriškų, originalių ir kūrybingų architektūros, pastatų ir konstrukcijų projektavimo darbų.

Dienos dizainas

Nuostabus dizainas. Geras dizainas. Geriausias dizainas.

Geri dizainai sukuria vertę visuomenei. Kasdien pristatome specialų dizaino projektą, kuris demonstruoja dizaino kompetenciją. Šiandien mums malonu pristatyti apdovanojimus pelniusį dizainą, kuris daro teigiamą įspūdį. Kasdien pristatysime daugiau puikių ir įkvepiančių dizainų. Būtinai apsilankykite pas mus kasdien, kad galėtumėte pasidžiaugti naujais geriausio dizaino gaminiais ir didžiausių dizainerių projektais visame pasaulyje.