Dizaino žurnalas
Dizaino žurnalas
Teatro Kėdė

Thea

Teatro Kėdė MENUT yra dizaino studija, orientuota į vaikų dizainą, kurios aiškus tikslas yra atjungti tiltą su suaugusiesiems skirtu dizainu. Mūsų filosofija yra pasiūlyti novatorišką šiuolaikinės šeimos gyvenimo viziją. Pristatome teatro kėdę THEA. Atsisėskite ir dažykite; susikurti savo istoriją; ir paskambink draugams! „THEA“ židinys yra užpakalinė dalis, kurią galima naudoti kaip sceną. Apatinėje dalyje yra stalčius, kuris atidarius slepia kėdės nugarą ir suteikia galimybę „lėlininkui“ išlaikyti tam tikrą privatumą. Vaikai suras pirštų lėles stalčiuose iki sceninių parodų su savo draugais.

Projekto pavadinimas : Thea, Dizainerių vardas : Maria Baldó Benac, Kliento vardas : MENUT.

Thea Teatro Kėdė

Šis puikus dizainas yra aukso dizaino apdovanojimo laureatas apšvietimo gaminiuose ir apšvietimo projektų dizaino konkurse. Neabejotinai turėtumėte pamatyti auksinius apdovanojimus pelniusių dizainerių dizaino portfelį, norėdami atrasti daugybę kitų naujų, inovatyvių, originalių ir kūrybingų apšvietimo produktų bei apšvietimo projektų dizaino darbų.

Dienos dizainas

Nuostabus dizainas. Geras dizainas. Geriausias dizainas.

Geri dizainai sukuria vertę visuomenei. Kasdien pristatome specialų dizaino projektą, kuris demonstruoja dizaino kompetenciją. Šiandien mums malonu pristatyti apdovanojimus pelniusį dizainą, kuris daro teigiamą įspūdį. Kasdien pristatysime daugiau puikių ir įkvepiančių dizainų. Būtinai apsilankykite pas mus kasdien, kad galėtumėte pasidžiaugti naujais geriausio dizaino gaminiais ir didžiausių dizainerių projektais visame pasaulyje.