Dizaino žurnalas
Dizaino žurnalas
Medinis Šaukštas

Balance

Medinis Šaukštas Idealiai tinkamas formuoti ir subalansuotas maisto ruošimui, šaukštas iš kriaušių medžio buvo mano bandymas iš naujo apibrėžti indų dizainą naudojant vieną iš seniausių žmonijos naudojamų medžiagų - medieną. Šaukšto dubuo buvo išraižytas asimetriškai, kad tilptų virimo puodo kampe. Rankena buvo suformuota su subtilia kreive, kuri suteikia idealią formą dešiniarankiams vartotojams. Purpurinės širdies įdėklo juostelė suteikia šiek tiek charakterio ir svorio šaukšto rankenos daliai. O lygus paviršius rankenos apačioje leidžia šaukštui atsistoti ant stalo.

Projekto pavadinimas : Balance, Dizainerių vardas : Christopher Han, Kliento vardas : natural crafts by Chris Han.

Balance Medinis Šaukštas

Šis puikus dizainas yra bronzinio dizaino apdovanojimo laimėtojas architektūros, pastatų ir konstrukcijų projektavimo konkurse. Neabejotinai turėtumėte pamatyti bronzos apdovanojimą pelniusį dizainerių dizaino portfelį, kad atrastumėte daugybę kitų naujų, novatoriškų, originalių ir kūrybingų architektūros, pastatų ir konstrukcijų projektavimo darbų.

Dienos dizaino interviu

Pokalbiai su garsiausiais pasaulio dizaineriais.

Perskaitykite naujausius dizaino žurnalisto ir visame pasaulyje garsių dizainerių, menininkų ir architektų pokalbius apie dizainą, kūrybiškumą ir naujoves. Peržiūrėkite naujausius garsių dizainerių, menininkų, architektų ir novatorių dizaino projektus ir apdovanojimus. Atraskite naujų įžvalgų apie kūrybiškumą, inovacijas, menus, dizainą ir architektūrą. Sužinokite apie puikių dizainerių projektavimo procesus.