Dizaino žurnalas
Dizaino žurnalas
Medinis Šaukštas

Balance

Medinis Šaukštas Idealiai tinkamas formuoti ir subalansuotas maisto ruošimui, šaukštas iš kriaušių medžio buvo mano bandymas iš naujo apibrėžti indų dizainą naudojant vieną iš seniausių žmonijos naudojamų medžiagų - medieną. Šaukšto dubuo buvo išraižytas asimetriškai, kad tilptų virimo puodo kampe. Rankena buvo suformuota su subtilia kreive, kuri suteikia idealią formą dešiniarankiams vartotojams. Purpurinės širdies įdėklo juostelė suteikia šiek tiek charakterio ir svorio šaukšto rankenos daliai. O lygus paviršius rankenos apačioje leidžia šaukštui atsistoti ant stalo.

Projekto pavadinimas : Balance, Dizainerių vardas : Christopher Han, Kliento vardas : natural crafts by Chris Han.

Balance Medinis Šaukštas

Šis puikus dizainas yra bronzinio dizaino apdovanojimo laimėtojas architektūros, pastatų ir konstrukcijų projektavimo konkurse. Neabejotinai turėtumėte pamatyti bronzos apdovanojimą pelniusį dizainerių dizaino portfelį, kad atrastumėte daugybę kitų naujų, novatoriškų, originalių ir kūrybingų architektūros, pastatų ir konstrukcijų projektavimo darbų.

Dienos dizaineris

Geriausi pasaulyje dizaineriai, menininkai ir architektai.

Geras dizainas nusipelno didelio pripažinimo. Kasdien mums malonu pristatyti nuostabius dizainerius, kurie kuria originalius ir novatoriškus dizainus, nuostabią architektūrą, stilingą madą ir kūrybingą grafiką. Šiandien pristatome jums vieną didžiausių pasaulyje dizainerių. Šiandien patikrinkite apdovanojimus pelniusį dizaino paketą ir pasisemkite savo kasdienio dizaino įkvėpimo.