Dizaino žurnalas
Dizaino žurnalas
Elektros Lizdo Dizainas

Easy Socket

Elektros Lizdo Dizainas Neįgalūs, vyresni, laikinai neįgalūs ir sveiki žmonės sudaro šio klausimo pagrindą. Tačiau mano tikslinė auditorija buvo ta, kuriai trūksta rankų, rankų, pirštų ar laikinai neįgalūs žmonės, būtent tie, kurie nesugeba normaliai naudotis ( klasikinis) lizdas ir kištukas.Šį lizdo dizainą įtaisą, kurį mano tikslinė auditorija galėtų lengvai naudoti, naudodama alkūnę, rankų kraštus, kojų pirštus, kulną, ranką, kaip ir mano tikslinė auditorija, aš bandžiau padaryti „Universalų“ Dizainas “.

Projekto pavadinimas : Easy Socket, Dizainerių vardas : Akin Kayiket, Kliento vardas : .

Easy Socket Elektros Lizdo Dizainas

Šis geras dizainas yra dizaino apdovanojimo laureatas pakuočių dizaino konkurse. Neabejotinai turėtumėte pamatyti apdovanojimus pelniusių dizainerių dizaino portfelį, kad atrastumėte daugybę kitų naujų, inovatyvių, originalių ir kūrybingų pakuočių dizaino darbų.

Dienos dizainas

Nuostabus dizainas. Geras dizainas. Geriausias dizainas.

Geri dizainai sukuria vertę visuomenei. Kasdien pristatome specialų dizaino projektą, kuris demonstruoja dizaino kompetenciją. Šiandien mums malonu pristatyti apdovanojimus pelniusį dizainą, kuris daro teigiamą įspūdį. Kasdien pristatysime daugiau puikių ir įkvepiančių dizainų. Būtinai apsilankykite pas mus kasdien, kad galėtumėte pasidžiaugti naujais geriausio dizaino gaminiais ir didžiausių dizainerių projektais visame pasaulyje.