Dizaino žurnalas
Dizaino žurnalas
Dantų Lazeris

LiteTouch™

Dantų Lazeris „LiteTouch ™“ yra „Erbium: YAG“ dantų lazeris (2 940 nm bangos ilgio), skirtas kietųjų ir minkštųjų audinių gydymui. „Erbium: YAG“ bangos ilgis yra gerai absorbuojamas vandens ir hidroksilo apetito molekulėse, kurios konstruoja dantis ir kaulą, todėl yra labiausiai pritaikomos įvairiose kietųjų ir minkštųjų audinių srityse. „LiteTouch ™“ su savo lazeriu-rankoje rinkiniu ™ suteikia precedento neturintį tikslumą ir galią, be ergonominių apribojimų, įgalina mikrochirurgines operacijas ir neinvazines operacines galimybes, tuo pačiu sustiprindama prevencinę odontologiją.

Projekto pavadinimas : LiteTouch™, Dizainerių vardas : Light Instruments Ltd., Kliento vardas : Light Instruments Ltd (Syneron Dental Lasers).

LiteTouch™ Dantų Lazeris

Šis puikus dizainas yra bronzinio dizaino apdovanojimo laimėtojas architektūros, pastatų ir konstrukcijų projektavimo konkurse. Neabejotinai turėtumėte pamatyti bronzos apdovanojimą pelniusį dizainerių dizaino portfelį, kad atrastumėte daugybę kitų naujų, novatoriškų, originalių ir kūrybingų architektūros, pastatų ir konstrukcijų projektavimo darbų.

Dienos dizainas

Nuostabus dizainas. Geras dizainas. Geriausias dizainas.

Geri dizainai sukuria vertę visuomenei. Kasdien pristatome specialų dizaino projektą, kuris demonstruoja dizaino kompetenciją. Šiandien mums malonu pristatyti apdovanojimus pelniusį dizainą, kuris daro teigiamą įspūdį. Kasdien pristatysime daugiau puikių ir įkvepiančių dizainų. Būtinai apsilankykite pas mus kasdien, kad galėtumėte pasidžiaugti naujais geriausio dizaino gaminiais ir didžiausių dizainerių projektais visame pasaulyje.