Dizaino žurnalas
Dizaino žurnalas
Kėdė

loop-сhair

Kėdė Šios kėdės idėja man kilo, kai pamačiau iš supjaustyto stačiakampio kilpą, kuri yra išlenkta, kad suformuotų rankas. Metalinės dalys varžtais sujungtos su medinėmis kojelėmis, o kėdės atlošas ir sėdynė yra pagaminti iš skaidraus plastiko. Šių trijų skirtingų medžiagų ryšys sukuria lengvumo iliuziją.

Projekto pavadinimas : loop-сhair , Dizainerių vardas : Viktor Kovtun, Kliento vardas : Xo-Xo-L design.

loop-сhair  Kėdė

Šis puikus dizainas yra bronzinio dizaino apdovanojimo laimėtojas architektūros, pastatų ir konstrukcijų projektavimo konkurse. Neabejotinai turėtumėte pamatyti bronzos apdovanojimą pelniusį dizainerių dizaino portfelį, kad atrastumėte daugybę kitų naujų, novatoriškų, originalių ir kūrybingų architektūros, pastatų ir konstrukcijų projektavimo darbų.

Dienos dizaino legenda

Legendiniai dizaineriai ir jų apdovanoti darbai.

Dizaino legendos yra nepaprastai garsūs dizaineriai, kurie savo gerų dizainų dėka pagerina mūsų pasaulį. Atraskite legendinius dizainerius ir jų novatoriškus gaminių dizainus, originalius meno kūrinius, kūrybinę architektūrą, išskirtinius mados dizainus ir dizaino strategijas. Mėgaukitės ir tyrinėkite originalius visame pasaulyje apdovanotų dizainerių, menininkų, architektų, novatorių ir prekės ženklų dizaino darbus. Įkvėpkite kūrybinių dizainų.