Dizaino žurnalas
Dizaino žurnalas
Kėdė

loop-сhair

Kėdė Šios kėdės idėja man kilo, kai pamačiau iš supjaustyto stačiakampio kilpą, kuri yra išlenkta, kad suformuotų rankas. Metalinės dalys varžtais sujungtos su medinėmis kojelėmis, o kėdės atlošas ir sėdynė yra pagaminti iš skaidraus plastiko. Šių trijų skirtingų medžiagų ryšys sukuria lengvumo iliuziją.

Projekto pavadinimas : loop-сhair , Dizainerių vardas : Viktor Kovtun, Kliento vardas : Xo-Xo-L design.

loop-сhair  Kėdė

Šis puikus dizainas yra bronzinio dizaino apdovanojimo laimėtojas architektūros, pastatų ir konstrukcijų projektavimo konkurse. Neabejotinai turėtumėte pamatyti bronzos apdovanojimą pelniusį dizainerių dizaino portfelį, kad atrastumėte daugybę kitų naujų, novatoriškų, originalių ir kūrybingų architektūros, pastatų ir konstrukcijų projektavimo darbų.

Dienos dizainas

Nuostabus dizainas. Geras dizainas. Geriausias dizainas.

Geri dizainai sukuria vertę visuomenei. Kasdien pristatome specialų dizaino projektą, kuris demonstruoja dizaino kompetenciją. Šiandien mums malonu pristatyti apdovanojimus pelniusį dizainą, kuris daro teigiamą įspūdį. Kasdien pristatysime daugiau puikių ir įkvepiančių dizainų. Būtinai apsilankykite pas mus kasdien, kad galėtumėte pasidžiaugti naujais geriausio dizaino gaminiais ir didžiausių dizainerių projektais visame pasaulyje.